Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Mengele

1. „The Jewish people, no matter where they are, they become the best in the world.
2. Tragédie Osvětim
Thank you for watching!
3. Citáty slavných osobností
q3
4. Citáty z knihy, které mne oslovily: V jádru nikdy nebyl velký politik a už od dětství, jakkoli hlásá svou lásku k Německu a věrnost nacismu, myslel vždy jen na sebe, měl rád jen sám sebe.
5. Po jednom malom myknutí bolo dievča mŕtve, potom ju Mengele nechal preniesť do miestnosti pre mŕtvoly.
6. Pobav se – Blog.cz
q6
7. ABZ Knihy – ABZ.cz
q7
8. Dekadent geniální – WordPress.com
q8
9. Pobav se – Blog.cz
q9
10. Citáty slavných osobností
q10
11. Fritz Klein, Heinz Thilo, Bruno Kitt, Erwin von Helmersen, Werner Rohde, Hellmuth Vetter, Horst Schumann, Carl Clauberg, Hans Wilhelm König, Franz Lucas, Alfred Trzebinski, Oskar Dienstbach, Siegfried Schwela, Franz von Bodmann, Kurt Uhlenbroock, Eduard Wirths, Hans Münch, Johann Paul ….
12. ABZ Knihy – ABZ.cz
q12
13. Knihkupectví Ládví
q13
14. Milujte se!
q14
15. Citáty slavných osobností
q15
16. Pobav se – Blog.cz
q16
17. Oblibeneknihy.cz
q17
18. DSpace Home – TUL
q18
19. Světové jeviště opouští pyromanský národ Třetí říše, který založil požár tak mohutný, že jeho plameny sežehly celý svět a zahynul v nich i on sám.
20. Psych – Všetko začína v tvojej hlave.
21. Jsou knihy, ke kterým se rádi vracíte, jsou knihy ke kterým se nemusíte, protože je nikdy nezapomenete.
22. Citáty slavných osobností
q22
23. Bolo to v okamihoch, keď genetik Josef Mengele zbadal dvojčatá.
24. — Heinrich Wilhelm Matthäus Olbers Sind wirklich im ganzen unendlichen Raum Sonnen vorhanden, sie mögen nun in ungefähr gleichen Abständen von einander, oder in Milchstrassen-Systeme vertheilt sein, so wird ihre Menge unendlich, und da müsste der ganze Himmel ebenso hell sein, wie die Sonne.
25. Hlavním úkolem lékařů SS je odfiltrovat ty, kdo se chtějí vyhnout práci tím, že raději zemřou.
26. Citáty Josef Mengele Objevte zajímavé a ověřené citáty · Kap.
27. DSpace Home – TUL
q27
28. Podobné citáty „English: „We’re going to a second round and we will win on the second round““ Help us translate this quote — Carlos Menem Argentine politician who was President of Argentina from 1989 to 1999 1930 Said on April 28th, 2003, after winning the first election round, „Vamos a segunda vuelta y vamos a ganar en segunda vuelta“ „We keep on fighting, we keep on playing.
29. Můj fialový svět BLOG
q29
30. Na tejto stránke nájdete prehľad všetkých autorov zoradených podľa abecedy.
31. Dobre-knihy.cz – Dobré knihy
q31
32. Josef Mengele, jeden z nejznámějších Hitlerových (viz Hitler, Adolf) nacistických válečných zločinců, muž, který své zločiny páchá v roli lékaře v koncentračním táboře v Osvětimi a který není po druhé světové válce nikdy dopaden a zůstane tak nepotrestán, přichází na svět 16.
33. Já tohle řemeslo dělal vždycky jenom pro radost a osobní potěšení.
34. V přestrojení a pod různými pseudonymy se snaží tento „anděl smrti“ z Osvětimi skrýt v Buenos Aires a začít zde nový život.
35. Citáty slavných osobností
q35
36. Světové jeviště opouští pyromanský národ Třetí říše, který založil požár tak mohutný, že jeho plameny sežehly celý svět a zahynul v nich i on sám.
37. Citáty slavných osobností
q37
38. Červený knír
q38
39. ABZ Knihy – ABZ.cz
q39
40. DSpace Home – TUL
q40
41. Citáty slavných osobností
q41
42. Pobav se – Blog.cz
q42
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: