Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Loučení Se Školou

1. Loučení je chvíle, kdy je třeba být hrdinou, zahlušit bolest a vysmát se snům, v pláči se usmát a necítit křivky, říct nashledanou a vě.
2. Školní řád :-D
Thanks for watching!
3. Kousek z mého srdce. – Blog.cz
q3
4. Nejzajímavější citáty o škole a vzdělávání od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma vzdělávání, škola.
5. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
6. Citáty slavných osobností
q6
7. Nejzajímavější citáty o smrti a loučení od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma ztráta, smrt, zemřít, sebevražda, samota, odchod, osud, osamělost.
8. Loučení je chvíle, kdy je třeba být hrdinou, zahlušit bolest a vysmát se snům, v pláči se usmát a necítit křivky, říct nashledanou a vě.
9. Loučení-písně pro chvíle kdy se musíte rozloučit ještě nemá žádného správce.
10. Czechdesign
q10
11. ABZ Knihy – ABZ.cz
q11
12. Jack Welch: Chování každého z nás, řídí snaha minimalizovat vlastní riziko a maximalizovat svou odměnu.
13. V životě hodlám jet dál, dokud všichni neodejdou, dokud to kapela nezabalí, uklízečky všechno nevydrhnou a dokud nezůstanu jen já a můj starý kamarád, s kterým se budeme hecovat – čórni to.
14. Ten, kdo si neváží svého učitele anebo nemá rád materiál, s kterým pracuje, dopouští se chyby Lao-c´ (Starý mistr) @ Čemukoli se učíš, učíš se pro sebe Gaius Titus Petronius @ Naši učitelé nesmějí být podobní sloupům u cest, jež pouze ukazují, kam jít, ale samy nejdou Jan Amos Komenský.
15. Základní škola TG Masaryka Čejkovice
q15
16. Moc rádi různé motivační citáty používáme a máme je i v naší aplikaci 2000 SLOVÍČEK, abyste si mohli mezi učením trochu odpočinout.
17. ZŠ TGM Borohrádek
q17
18. Cz – SLOHOVÁ PRÁCE: Loučení se základní školou (Proslov) › Dobrý den, ráda bych nejprve u této slavnostní a taky trochu smutné chvíle přivítala všechny přítomné: učitele, rodiče, známé a kamarády, ale především své spolužáky -.
19. ZŠ Chvalšiny
q19
20. ABZ Knihy – ABZ.cz
q20
21. Husiti Břevnov
q21
22. Ahojky,vítej u Evžíčka – Blog.cz
q22
23. Kousek z mého srdce. – Blog.cz
q23
24. Přečtěte si následující přehled oblíbených citátů a možná se v některém z nich i poznáte.
25. Audiolibrix
q25
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Podle autorů citátů o přátelství a kamarádství, můžete příteli zavolat i ve tři hodiny ráno a on vám telefon vždy zvedne a vyslechne si vás, položili byste za něj i život a dali ruku do ohně, protože víte, že to stejné by udělal i on.
28. Citáty slavných osobností
q28
29. SlidePlayer
q29
30. Antikvariát U nás
q30
31. Nakladatelství Academia
q31
32. Nejprve žáci předstoupili a každý žák byl humornou formou představen.
33. Zobrazeno je 24 z celkem 86 záznamů na stránce: -1-2 3 4.
34. Obec Lípa – Webnode
q34
35. Citáty slavných osobností
q35
36. Citáty slavných osobností
q36
37. Po přečtení několika citátů o škole možná zjistíte, že na té škole přecejen něco pozitivního bude.