Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Kamarádství

1. Na následujících stránkách jsme se snažili shromáždit pro vás jedinečné vybrané nejlepší citáty slavných osobností na téma přátelství a další témata, přátelství příbuzná.
2. 99% SE Z TOHO ROZBREČÍ (VEM TE SI KAPESNÍK)
Thank you for watching!
3. Citáty slavných osobností
q3
4. IFenomen.cz
q4
5. Citáty o baletu a tanci Navigace: Balet > Citáty o baletu a tanci > Citáty o baletu a tanci Dělat klasický tanec, to je jako být matkou.
6. Každý den s citátem
q6
7. Citáty slavných osobností
q7
8. Citáty slavných osobností
q8
9. Trololol.cz
q9
10. Přátelství vyžaduje vůli, čas, trpělivost a citlivost, ale všechno úsilí, jakkoliv velké, stojí za to, protože opravdový přítel s námi nesdílí pouze štěstí a úspěchy, nýbrž především naše bolesti a zklamání.
11. Chcete tradiční přání veselých Vánoc obléci do gala kabátku, za který se nebudete muset stydět ani doma, u přátel či v ….
12. Prohlížíte kategorii Přátelství a kamarádství @ Ve štěstí je snadné nalézti přítele, v neštěstí však ze všeho nejnesnadněji Démokritos z Abdér @ U koho nevydrží dlouho vyzkoušení přátelé, má špatnou povahu Démokritos z Abdér.
13. Každý den s citátem
q13
14. Vtipnice.eu
q14
15. Domů, Březen 2020
q15
16. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
17. Jsou to vesměs krásné a pravdivé věci ovšem najdou se tam i smutné, ale taktéž pravdivé citáty Snad se vám budou líbit stejně jako mě „Získat kamaráda je jako nalézt poklad.
18. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
19. Citáty slavných osobností
q19
20. Domů, Březen 2020
q20
21. Přečtěte si ty nejkrársnější citáty o přátelství: Falešný přítel je horší, než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš.
22. Citáty slavných osobností
q22
23. Citáty slavných osobností
q23
24. Pro použití obrázku klikněte na odkaz pod obrázkem a zkopírujte ho na Vaši stránku na Facebook, Pinterest, WhatsApp, Twitter.
25. Www.mamivnuzhda.com
q25
26. Nejlepší kamarád ovšem sedí naproti tobě a říká: “tak to jsme vole posrali”.
27. Citáty slavných osobností
q27
28. Citáty slavných osobností
q28
29. Domů, Březen 2020
q29
30. Království žen
q30
31. V životě každého z nás je hned po rodině nejdůležitější velmi dobrý kamarád či přítel.
32. Každý den s citátem
q32
33. Anglické citáty s překladem jsou dobrou formou, jak si procvičit nejen anglická slovíčka, ale také osvojit si volný překlad, který je u citátů velmi častý.
34. Máš tady opravdu krásný citáty, přidej tady ještě nějáký a bude to fantastický, musíš bejt opravdu rozumná holka, když máš takovouhle stránku s takovými krásými citáty, opravdu krásný :)) Odpovědět.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: