Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty K Pratelstvi

1. Cz naleznete: Přáníčka k narozeninám, práníčka k svátku, přáníčka k valentýnu, Novoroční přáníčka, přání ke všem příležitostem, blahopřáníčka pro každého, přáníčka pro zamilované, vánoční přání, svatební přání, pozvánky, výroční přání, sms přáníčka, sms.
2. Citáty o přátelství
Thank you for watching!
3. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
4. Citáty slavných osobností
q4
5. 01/03/2009 · 50+ videos Play all Mix – Smutné ale pravdivé citáty o přátelstv í YouTube.
6. Citáty slavných osobností
q6
7. Každý den s citátem
q7
8. Každý den s citátem
q8
9. Citáty slavných osobností
q9
10. Citáty slavných osobností
q10
11. Citáty z knih – Supfee
q11
12. Na následujících stránkách jsme se snažili shromáždit pro vás jedinečné vybrané nejlepší citáty slavných osobností na téma přátelství a další témata, přátelství příbuzná.
13. Citáty slavných osobností
q13
14. [Aristotelés ze Stageiry] Přítel je ten, kdo se spoluraduje z dobra, jehož se dostane druhému, a kdo spolu s ním cítí bolest, když má zármutek, ne snad z nějakého jiného důvodu, ale pouze kvůli němu.
15. Citáty slavných osobností
q15
16. Podle autorů citátů o přátelství a kamarádství, můžete příteli zavolat i ve tři hodiny ráno a on vám telefon vždy zvedne a vyslechne si vás, položili byste za něj i život a dali ruku do ohně, protože víte, že to stejné by udělal i on.
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Citáty slavných osobností
q18
19. Každý den s citátem
q19
20. Podívej se na vtipné citáty, ale i mnohé další citáty, nejen na téma vtipné.
21. České, slovenské a německé nejtěžší jazykolamy pro děti i dospělé.
22. Ne každý, kdo se usmívá je váš přítel… Rubrika Citáty o životě Souvisí: citát, citáty, citáty o přátelství, o přátelství, přátelství, přítel Nejlepší přítel je ….
23. Nakladatelství Portál
q23
24. Knihkupectví MonAmi
q24
25. Marie du Deffandová Zůstanem‘ si cizí, když si neodpustíme stíny.
26. A vy jste se někdy domníval, že je na světě jediný přítel, který by se choval odmítavě k vaší ženě nebo k vaší dceři, jestliže si zamanula, že jí musí podlehnouti.
27. A vy jste se někdy domníval, že je na světě jediný přítel, který by se choval odmítavě k vaší ženě nebo k vaší dceři, jestliže si zamanula, že jí musí podlehnouti.
28. Czech the World
q28
29. Citáty slavných osobností
q29
30. Jsou to vesměs krásné a pravdivé věci ovšem najdou se tam i smutné, ale taktéž pravdivé citáty Snad se vám budou líbit stejně jako mě „Získat kamaráda je jako nalézt poklad.
31. Citáty slavných osobností
q31
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: