Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Babiš Hlášky

1. Května 2017 vyhozen Bohuslavem Sobotkou z vlády předsedy po měsíční koaliční krizi, která zpočátku začínala tvrzením , že se v roce 2012 vyhýbal placení daní jako generální ředitel společnosti Agrofert.
2. Babišárna – Nejlepší hlášky Babiše
Thank you for watching!
3. Trička s potiskem
q3
4. Hospodářské noviny
q4
5. Televize Seznam
q5
6. Názorový a autorský online magazín kultovního společenského týdeníku Reflex inteligentnímu čtenáři nabízí komentáře, glosy a originální články od vyhlášených autorů J.
7. Svět Androida
q7
8. APKPure.com
q8
9. Nakonec jsem přišla na to, že chce volat babičce (babičce + tatínkovi = babišovi, nové skloňování dle malého páva) ještě že neumí telefonovat a opravdu tomu Babišovi nezavolal a neřešil s ním ten t/penisový míček ze včera.
10. Krajské listy
q10
11. 26/09/2018 · This feature is not available right now.
12. HlídacíPes.org
q12
13. „Těšilo mne i bavilo, slýchat poslední dobou od spousty svých přátel a známých hlášky typu: „Super, už jsi zjistil jakej je to zloděj,“ nebo „Jsem pyšná, že se ti v tý kebuli konečně rozsvítilo, každej dělá chyby,“ nebo třeba od mamky a táty „Věděli jsme že nejsi hloupej, že ti to jednou dojde a.
14. APKPure.com
q14
15. Náš Liberec
q15
16. Seznam Zprávy
q16
17. Května 2017 vyhozen Bohuslavem Sobotkou z vlády předsedy po měsíční koaliční krizi, která zpočátku začínala tvrzením , že se v roce 2012 vyhýbal placení daní jako generální ředitel společnosti Agrofert.
18. Proč v anglických školách možná odzvoní klasickým ručičkovým hodinám.
19. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
20. Andrej Babiš je původem slovenský podnikatel a politik s českým občanstvím, od 26.
21. Chceme vás vytrhnout ze všednosti a plnit vám dávné sny a touhy, proto je v naší nabídce více než 300 božích zážitků.
22. Seznam Zprávy
q22
23. Května 2017 vyhozen Bohuslavem Sobotkou z vlády předsedy po měsíční koaliční krizi, která zpočátku začínala tvrzením , že se v roce 2012 vyhýbal placení daní jako generální ředitel společnosti Agrofert.
24. Český rozhlas Plus
q24
25. Seznam Zprávy
q25
26. Názory.Aktuálně.cz – Aktuálně
q26
27. TezkaNuda.cz
q27
28. „Těšilo mne i bavilo, slýchat poslední dobou od spousty svých přátel a známých hlášky typu: „Super, už jsi zjistil jakej je to zloděj,“ nebo „Jsem pyšná, že se ti v tý kebuli konečně rozsvítilo, každej dělá chyby,“ nebo třeba od mamky a táty „Věděli jsme že nejsi hloupej, že ti to jednou dojde a.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: