Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Andělské Citáty

1. Prosince bude Moravská zemská knihovna otevřena pouze do 19:00 a poslední knihy si budete moci objednat nejpozději v 18:00.
2. Citáty o lásce ♥
Thank you for watching!
3. Knížečka, která je ke kartám přiložená, obsahuje návod, jak karty vykládat a základní významy jednotlivých karet.
4. Citem k probuzení – Webnode
q4
5. Andělské výklady
q5
6. Andělské Srdce je místo pro Andělskou terapii.
7. Každý den s citátem
q7
8. Google has many special features to help you find exactly what you’re looking for.
9. Citáty o Vánocích Vánoce jsou dobou, kdy se všichni vracíme domů ke své rodině, vychutnáváme si výborné jídlo a těšíme se na to, co nám Ježíšek nechal pod stromečkem… Připravili jsme si pro vás pár „nejlepších“ citátů o Vánocích.
10. Knižní klub
q10
11. Ve hvězdách TV
q11
12. PLATEBNÍ METODY 2016 Vytvořilo Housedecor design studio.
13. Andělské karty výklad z 1 karty.
14. Www.liilo.cz
q14
15. U Johanky – Webgarden
q15
16. „Ať se stanu v každé době, nyní a navždy, ochráncem těch bez ochrany, vůdcem pro ty, kdo ztratili cestu, lodí pro ty, kteří plují přes oceány, mostem pro ty, kteří přecházejí řeky, úkrytem pro ty, kdo jsou v nebezpečí, svítilnou pro ty, kdo nemají světlo, útočištěm pro ty, kdo nemají kde hlavu složit a sluhou pro všechny potřebné.
17. Blesk zboží
q17
18. Motivační citáty Sbírka 430 motivačních citátů a motivačních přísloví či frází od různých autorů.
19. Mezi autory je například Osho, Dalajláma, Buddha, dále Zenové moudrosti, Čínská přísloví, Buddhistické citáty, nebo i Aikidó přísloví.
20. Každý den s citátem
q20
21. Moje Inspirace
q21
22. Lidská fantazie umožnuje rozbít i naši falešnou realitu, fantasticky orientovaný člověk dokáže přijímat neskutečno tisíckrát více než Realista, který se totálně upnul k materialismu, který stejně musí časem úplně selhat.
23. Citáty slavných osobností
q23
24. – Andělské vejce je jeden z těch filmů, jejichž scénář byl psán více podvědomím než racionální myslí.
25. Citáty o andělech Každý z nás je pro někoho andělem , anděl, který ti pomáhá udělat ten správný krok v důležitých životních rozhodnutích, který tě pokaždé dokáže postavit zpět na nohy, když ti je někdo podrazí, který tě nikdy nezradí, který se ti nebojí říct pravdu a který se objeví vždy v tu správou chvíli.
26. Oblibeneknihy.cz
q26
27. The specific requirements or preferences of your reviewing publisher, classroom teacher, institution or organization should be applied.
28. Iva Radulayová
q28
29. Citáty slavných osobností
q29
30. Jdu za svými sny – Blog.cz
q30
31. Citáty slavných osobností
q31
32. Www.liilo.cz
q32
33. Chcete tradiční přání veselých Vánoc obléci do gala kabátku, za který se nebudete muset stydět ani doma, u přátel či v ….
34. Zlatý anděl – Webgarden
q34
35. Andělské obrazy kreslím na malířské plátno akrylovými barvami.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: