Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Zvykat Si

1. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).
2. Na komunisty si zvykat nechceme! – Pepa Nos
Thanks for watching!
3. Autosalon TV
q3
4. Naďa Tumpachová
q4
5. Martina Víchová
q5
6. 26/09/2010 · Na focení si už začíná zvykat.
7. Až se bude v Česku opět demonstrovat za veřejnoprávní média, vzpomeňme prosím na to, že o Český rozhlas jsme se měli bát v době, kdy byl zvolen jeho současný ředitel, nikoli teď, kdy legitimizuje lži a pozve si na „debatu“ tři lidi stejných názorů, tedy těch názorů, které vyhovují současné vládní garnituře.
8. Český rozhlas Region
q8
9. Czech news platform
q9
10. Nacházíte se ve vyhledávání křížovkářského slovníku, který právě zobrazuje veškeré shody, které nalezl pro hledaný výraz zvykat si.
11. 23/02/2009 · Videozáznam z protikomunistická demonstrace na Staroměstském náměstí a uctění památky obětem komunismu 22.
12. Budu si zvykat budeš si zvykat bude si zvykat budeme si zvykat budete si zvykat budou si zvykat Presens zvykám si zvyk áš si zvyká si zvykáme si zvykáte si zvykají si Perfekt zvykal si zvykala si zvykalo si zvykaly si zvykali si Imperativ zvykej si.
13. Architekti, projektanti
q13
14. Automobil Revue
q14
15. Web cestovatelů
q15
16. ČT24 – Česká televize
q16
17. Dres „baranov“ si po svojom príchode do srdca Slovenska obliekol už dvakrát, tréner Dan Ceman ho zaradil do štvrtej formácie.
18. Dres „baranov“ si po svojom príchode do srdca Slovenska obliekol už dvakrát, tréner Dan Ceman ho zaradil do štvrtej formácie.
19. Black Point music
q19
20. These sentences come from external sources and may not be accurate.
21. Www.stavebni-forum.cz
q21
22. Až se bude v Česku opět demonstrovat za veřejnoprávní média, vzpomeňme prosím na to, že o Český rozhlas jsme se měli bát v době, kdy byl zvolen jeho současný ředitel, nikoli teď, kdy legitimizuje lži a pozve si na „debatu“ tři lidi stejných názorů, tedy těch názorů, které vyhovují současné vládní garnituře.
23. SlidePlayer
q23
24. Magazín – Aktuálně.cz – Aktuálně
q24
25. V první kapitole, která je věnována sociálnímu snu, František při pohledu na ničení životního prostředí v Amazonii a na ohrožení lidské důstojnosti jejích obyvatel, jak na to již kdysi poukazoval Benedikt XVI.
26. Baby-centrum
q26
27. Web cestovatelů
q27
28. Musíme si zvykat na oligarchy, kteří si z těchto peněz udělali vynikající byznys, který je navíc podporován zákonnou likvidací jejich konkurence, nezaháčkované v temných zákoutích poslaneckých doupat.
29. Katedra politologie FSS MU
q29
30. ČT24 – Česká televize
q30
31. Znáte synonymum ke slovu zvykat si.