Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Známé Citáty Z Knih

1. Dawson Cole se už v dětství rozhodl, že nepůjde ve stopách svých předků – zločinců a kriminálníků, a v sedmnácti letech proto utekl z domova.
2. Epiktétos: Rozpravy (03) – Těm, jejichž touhou je žit v klidu
Thank you for watching!
3. Knihy z kategórie Citáty, aforizmy, darčekové knižky na Martinus.
4. Citáty slavných osobností
q4
5. Kávové knihy
q5
6. Vzhledem k tomu, že i naše redakce je jimi zaplavována a některé z nich opravdu stojí za to, rozhodli jsme se vybočit z našich.
7. Tombalina.cz
q7
8. Knižní vesmír
q8
9. Citáty slavných osobností
q9
10. Citáty slavných osobností
q10
11. Iwíkova knihovna
q11
12. Prezentace Sikila
q12
13. Citáty slavných osobností
q13
14. Myslím, že se v této knize může najít skoro každý „normální“ člověk a to je na knize to okouzlující.
15. Knihcentrum
q15
16. Najzaujímavejšie citáty o živote od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému život.
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Knihcentrum
q18
19. Květen 1862 Odešel jsem do lesů, poněvadž jsem chtěl žíti rozvážně, střetnouti se s podstatnými věcmi života, a poznati, zda bych se nemohl naučiti tomu, čemu se má učiti, a ne abych umíraje teprve si musil přiznati, že jsem nežil.
20. EuroZprávy.cz
q20
21. Prezentace Sikila
q21
22. FXstreet.cz
q22
23. Nakladatelství BVD, po úspěchu první řady filmových křížovek, pro vás připravilo další knihu oblíbených křížovek, jejichž tajenky vám prozradí nejen bonmoty Miloše Zemana, ale i výroky a citáty dalších státníků, známých filozofů, slavných umělců a ….
24. Pro ne příliš vytrvalé čtenáře má kniha tu výhodu,že je komiksová,takže se opravdu dobře a rychle čte,navíc příběhy jsou známé ze stejnojmenného večerníčku z televize.
25. Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy.
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Životopisy autorů a jejich díla.
28. Křížovky bonmotů Miloše Zemana a známé citáty nebo výroky českých a světových osobností – Sedlák Michal – Bonmoty Miloše Zemana se mezi lidmi těší veliké oblibě.
29. Budete-li chtít naši sbírku citátů podpořit, dejte o nás prosím vědět ostatním, nejlépe umístěním odkazu na jiné webové stránky.
30. Tyrkysová knihovnička
q30
31. Proto se nikdy nesmíme vzdávat, i z toho nehlubšího dna musíme prostě vstát a jít dál.
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Pointa blog – Pointa.cz
q33
34. Knižní klub
q34
35. Knižní vesmír
q35
36. Kvůli čemu začne člověk nenávidět někoho jiného, co se musí stát, aby se v člověku probudila tak silná emoce…je to zrada přítele, nevěra partnera, neopětovaná láska nebo pouhé řečení pravdy.
37. Levné knihy
q37
38. Autorku zajímají lidské příběhy, osudy osobností, které v domech žily, neboť genius loci tvoří teprve ti, kteří místo obývají.
39. Www.umeniekreativity.sk
q39
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: