Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Zloba Citáty

1. Odkaz na stránku Citáty – Ctnost Pokud vás stránka citátů na téma Ctnost zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
2. Drákula: Neznámá legenda (2014) CZ HD trailer
Thank you for watching!
3. Aby se vládce rozzlobil na všechny své poddané najednou, to považuji za velkou chybu.
4. Antikvariát Brno
q4
5. Zloba bývá vtipná, to ale neznamená, že je inteligentní.
6. Toť proslov klidný, toť vize neboť život je jen stín padaného listí ze stromu, neboť lístí nejdřív roste, pak se háli v koruně stromu, pak padá a než-li dopadne na zem přemýšlí li život si žil svuj život poklidný, to on ví jak život žít se má.
7. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
8. Klub absolventů Gymnázia v Zastávce
q8
9. Ten, kdo by mohl vše, nedělal by nic zlého.
10. “ — Vladimír Roy slovenský básník a překladatel 1885 – 1936 „Skutečný vrah je na tom líp než já: už vykonal svůj čin, a tím se od něj osvobodil.
11. Zloba bývá vtipná, to ale neznamená, že je inteligentní.
12. Citáty slavných osobností
q12
13. Odkaz na stránku Citáty – Zkušenost Pokud vás stránka citátů na téma Zkušenost zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
14. Oblibeneknihy.cz
q14
15. “Odhoďte proto všechnu zlobu, každou lest, pokrytectví, závist i všechno pomlouvání a jako čerství novorozenci se dožadujte neředěného mléka Božího slova, abyste jím rostli ke spáse – pokud jste ovšem okusili, jak laskavý je Pán.
16. Citáty / O deťoch Zloba pochádza zo slabosti Ó, tak díky Donnie · 13.
17. Levné knihy
q17
18. [Sakja-pandita] Za způsobenou škodu když pomstít se chceš člověku, vede tě hněv, ten potlač u samého zrodu.
19. Citáty slavných osobností
q19
20. Zuzana Zeidlerová
q20
21. Šťastní lidé
q21
22. Za listem list
q22
23. Zuzana Zeidlerová
q23
24. [Sakja-pandita] Za způsobenou škodu když pomstít se chceš člověku, vede tě hněv, ten potlač u samého zrodu.
25. Citáty Eva Holubová – nejkrásnější citáty o lásce, životě, přátelství.
26. Najzaujímavejšie citáty na tému zloba od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému zloba.
27. “Odhoďte proto všechnu zlobu, každou lest, pokrytectví, závist i všechno pomlouvání a jako čerství novorozenci se dožadujte neředěného mléka Božího slova, abyste jím rostli ke spáse – pokud jste ovšem okusili, jak laskavý je Pán.
28. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
29. Ve hvězdách TV
q29
30. Matyska28 – iDnes
q30
31. Matyska28 – iDnes
q31
32. Homeoporadna
q32
33. Nenávist směřuje ke zničení toho druhého a nakonec k sebezničení.
34. Úžasné, výstižné a poučné citáty o láske, priateľstve, živote.
35. Citáty slávnych osobností
q35
36. Citáty slavných osobností
q36
37. Homeoporadna
q37
38. Citáty slavných osobností
q38
39. Citáty » O sile Čestné jednanie Santalové dřevo, dřevo aloe, modrý lotos, rozkvetlý jasmín – i mezi těmito voňavými věcmi je ze všeho nejlepší vůně čestného jednání.
40. Citáty slavných osobností
q40
41. Najzaujímavejšie citáty na tému zloba od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému zloba.
42. Štítky: Citáty Eva Holubová, Anonymous quotes, citáty o hlouposti, autoři od písmene H Podobné citáty Není nezdolatelných blbostí.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: