Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Zdraví Citáty

1. Jak bolí i to krásné pohlazení a jak bolí úsměv, pak bys možná pochopil, že ničíš nejen mou lásku, ale i mě.
2. citáty
Thank you for watching!
3. Citáty slavných osobností
q3
4. Dny, kdy navzdory veškerému úspěchu, kterého jste v minulosti dosáhli, raději prosedíte hodiny na gauči u televize a nikdo ani nic s vámi nehne.
5. Homeoporadna
q5
6. Citáty slávnych osobností
q6
7. Citáty slavných osobností
q7
8. Každý den s citátem
q8
9. Homeoporadna
q9
10. Každý den s citátem
q10
11. Horoskopy na každý deň, ktoré majú zmysel, hlavu a pätu.
12. Citáty slavných osobností
q12
13. Citáty slavných osobností
q13
14. Múdrosti o zdraví a o živote Ľudové múdrosti (príslovia a porekadlá) rovnako ako aj citáty známych ľudí, už celé stáročia dokážu často veľmi stručne pomenovať zásadné neduhy (nedostatky) v životospráve bežnej ľudskej populácie.
15. HappyMag.cz
q15
16. @ Největším ze všech bláznovství je obětovat své zdraví, ať je to pro cokoli, pro výdělek, postup, učenost, slávu, nemluvě o rozkoši a prchavých požitcích: spíš by člověk měl dávat zdraví přednost přede vším ostatním Arthur Schopenhauer.
17. Každý den s citátem
q17
18. Citáty slavných osobností
q18
19. Citáty slavných osobností
q19
20. Šťastní lidé
q20
21. Citáty slavných osobností
q21
22. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
23. Homeoporadna
q23
24. HappyMag.cz
q24
25. Citát, přání v obrázku: Kdybych jen mohl zdraví jako dárek ti dát… Červenou mašlí bych ho převázal a přišel ti přát.
26. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
27. Homeoporadna
q27
28. Odkaz na stránku Citáty – Zdraví Pokud vás stránka citátů na téma Zdraví zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
29. Český rozhlas Region
q29
30. Každý den s citátem
q30
31. HappyMag.cz
q31
32. Citáty slavných osobností
q32
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: