Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Zamilovanost Citáty

1. Ale láme mi to srdce pokaždé, když otevřu oči a vše se vytratí.
2. pravdivé citáty
Thank you for watching!
3. Skoro všechny citáty jsou citáty motivační, minimálně nás přece motivují k zamyšlení… Nicméně speciální motivační citáty o lásce a o životě, které nás vybízí k nějaké konkrétní práci na sobě, těch není nikdy dost.
4. Štítky: Citáty Publius Ovidius Naso, Publius Flavius Vegetius Renatus quotes, citáty o lásce, citáty o moudrosti, autoři od písmene N Podobné citáty Zamilovanost se pozná nejen podle toho, že jeden nepoznává nedostatky na druhém, ale že i sám sebe nepoznává.
5. Citáty slavných osobností
q5
6. Nejzajímavější zamilované citáty od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma zamilované.
7. :-) Buď šťastný Šťastný člověk totiž neubližuje, nezraňuje, nemstí se, nepomlouvá, neintrikaří.
8. Angličtina bez biflování
q8
9. Citáty slavných osobností
q9
10. HappyMag.cz
q10
11. Www.pictame.com
q11
12. Ale láme mi to srdce pokaždé, když otevřu oči a vše se vytratí.
13. Trololol.cz
q13
14. Pro-picbear
q14
15. Czech the World
q15
16. Miluji tě a vím, že v životě nebudu nikoho tak milovat, protože už nikdy nebudu takový, jako v tuto chvíli, jež mizí, zatímco já o ní mluvím a kterou nemohu zadržet ani za cenu svého života.
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Špinavé ponožky pod postelí vás dovedou k vystřízlivění: Kdy opadne ve vztahu zamilovanost.
19. Citáty slavných osobností
q19
20. Nejčastěji máme na mysli lásku mezi mužem a ženou, ale existuje i láska bez sexuálního podtextu – láska mateřská, rodičovská láska k dětem nebo ….
21. Citáty slavných osobností
q21
22. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
23. Nebojte se zamilovat a nechte se inspirovat těmi nejkrásnějšími citáty o lásce.
24. Sňatek je poprvé ten nejhrdinštější čin, jehož se může člověk v životě odvážit, podruhé už jen divadelní představení pro veřejnost, v němž kostýmy zůstávají, jen herci se mění.
25. Valentines Day Poems of Love
q25
26. Www.pictame.com
q26
27. Snubní prsteny
q27
28. Citáty slavných osobností
q28
29. Czech the World
q29
30. Citáty slavných osobností
q30
31. Citáty slavných osobností
q31
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Citáty slavných osobností
q33
34. Zamilovanost je nejhorší předpoklad dobrého manželství.
35. Najzaujímavejšie citáty na tému zamilovanosť od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému zamilovanosť.
36. Citáty slavných osobností
q36
37. Citáty slávnych osobností
q37
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: