Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Vtipné Citáty O Rodině

1. Citáty o životě Aforismus Citáty o lásce Rodina – Citáty o rodině Štěstí – citáty o štěstí Citáty o smrti Žena – citáty o ženách Práce – citáty o práci Citáty o přátelství Hlášky Hudba – Citáty o hudbě Motivační citáty Zklamání – citáty o zklamání Vtipné citáty Peníze – Citáty o penězích Šachy.
2. Volby 2017: Nejlepší momenty – Poslední Superdebata ČT
Thank you for watching!
3. Citáty slavných osobností
q3
4. Podle autorů citátů o přátelství a kamarádství, můžete příteli zavolat i ve tři hodiny ráno a on vám telefon vždy zvedne a vyslechne si vás, položili byste za něj i život a dali ruku do ohně, protože víte, že to stejné by udělal i on.
5. Každý den s citátem
q5
6. Trololol.cz
q6
7. Jsou to lidé ve vašem životě, kteří vás chtějí i ve svých životech.
8. Citáty, výroky, přísloví Citáty o rodině Úvod Citáty Autoři citátů Nejlepší citáty Náhodné citáty Vtipy Filmové hlášky Přísloví Murphyho zákony Pranostiky.
9. Každý den s citátem
q9
10. Dárky Dejdar
q10
11. Výběr několika desítek nejlepších, pravdivých moudrých i legračních citátů známých osobností o rodině, přísloví o rodině, motta a slavné výroky, najdete zde.
12. Najzaujímavejšie citáty o rodine od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému rodina citáty o láske.
13. Citáty o životě, ať už vtipné, moudré nebo naopak smutné jsou velmi oblíbenou studnicí moudrosti, v níž si nejeden rád čte a kde mnohý nachází inspiraci na vlastní povzbuzení, potěšení přítele či napsání trefného a moudrého přání či zprávy.
14. Citáty slavných osobností
q14
15. Citáty slavných osobností
q15
16. Nejlepší vtipy na světě od Zdeňka Izera, vtipy o cikánech, vtipy pro děti a vtipy o Chucku Norrisovi.
17. Citáty o životě, ať už vtipné, moudré nebo naopak smutné jsou velmi oblíbenou studnicí moudrosti, v níž si nejeden rád čte a kde mnohý nachází inspiraci na vlastní povzbuzení, potěšení přítele či napsání trefného a moudrého přání či zprávy.
18. Citáty slavných osobností
q18
19. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
20. Pes – Citáty o psech Vtipné citáty Peníze – Citáty o penězích Rodina – Citáty o rodině Práce – citáty o práci Rozvod – Citáty o rozvodu Tanec – Citáty o tanci Žena – citáty o ženách Bůh – Citáty o Bohu USA – Citáty o USA Sebevědomí – Citáty o sebevědomí Motivační citáty Všechny kategorie.
21. LaViva travel
q21
22. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
23. Citáty slávnych osobností
q23
24. Každý den s citátem
q24
25. Citáty slavných osobností
q25
26. Knihkupectví Ládví
q26
27. Žena – citáty o ženách Dcera – Citáty o dcerách Citáty o lásce Citáty o fotbale Citáty o smrti Práce – citáty o práci Tanec – Citáty o tanci Válka – Citáty o válce Aforismus Magie – citáty o magii Maminka – Citáty o matkách Všechny kategorie.
28. Central Style
q28
29. Peníze – Citáty o penězích Rodina – Citáty o rodině Práce – citáty o práci Rozvod – Citáty o rozvodu Tanec – Citáty o tanci Žena – citáty o ženách Bůh – Citáty o Bohu USA – Citáty o USA Sebevědomí – Citáty o sebevědomí Motivační citáty Bolest- citáty o bolesti Citáty o životě Všechny kategorie.
30. Vasedeti.cz
q30
31. Vtipné, až humorné citáty Zábavné, vtipné, sarkastické, úžasné – to nejlepší z pera či úst intelektuální a společenské smetánky.
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Možná se stanete černou ovcí rodiny jen proto, že máte svůj názor, cestu, cíl a hodnoty, ale i přesto zůstaňte vždy sami sebou.
34. Trololol.cz
q34
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: