Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Vtipné Citáty Ke Svatbě

1. Vtipné, drsné a legrační hlášky Legrační hlášky, humorné citáty, zábavná úsloví, vtipné fráze, slogany, poznámky pro jakoukoli příležitost, důvtipné, moudré, ujeté – k smíchu i k zamyšlení.
2. Harry Potter a Kámen mudrců
Thank you for watching!
3. Hledáte-li přání, která jsou originální, moudrá, ale třeba i vtipná, pak zde jste na tom správném místě, protože tu na vás čeká několik inspirativních tipů na přání ke zlaté svatbě pro přátele i známé.
4. Hledáte-li tedy ten pravý citát, kterým byste chtěli popřát a předat nějaké moudro novomanželům, pak zde jste na tom správném místě.
5. Www.tesco-graduates.cz
q5
6. Tombalina.cz
q6
7. Dárky Dejdar
q7
8. Citáty ke stříbrné svatbě se skvěle hodí na blahopřání pro kolegy, nadřízené, ale třeba i vlastní děti a přátele.
9. Lidové pranostiky na březen, duben, květen, červen i červenec a srpen.
10. Hubatá černoška
q10
11. Plán B Když ti něco nevychází, použij plán „B“ Vložil/a: Tommaister • 24.
12. Dejdar – dárky k narozeninám, svatební dary
q12
13. Promedesign
q13
14. Zjišťovali jsme za vás, jaké originální svatební dárky si novomanželé nejvíce pochvalovali.
15. Darujte proto některý z našich více než 250 záááážitkových dárků, které jsou k tomu ideální.
16. Gratulace, přáníčka k sňatku novomanželům – obrázky, kliparty Pokud přejete prostřednictvím emailu, mms, nebo přes messengery umožňující posílat obrázky, tak právě pro vás máme připraven výběr obrázků ke stažení, které můžete poslat vašemu miláčkovi.
17. Svatební zboží
q17
18. Www.tesco-graduates.cz
q18
19. Hubatá černoška
q19
20. Citáty slavných osobností
q20
21. Www.kvalitni-zivot.cz
q21
22. Zlepšete si náladu nebo potěšte své blízké a projděte si ty nejlepší přání k svatbě, na které jsme na internetu narazili nebo je přidali naši uživatelé.
23. Univerzální přání, které se hodí ke každé příležitosti.
24. Dárky Dejdar
q24
25. Hlášky, citáty, legrácky Hezké a vtipné citáty na dárkovém zbožím mohou být fajn tip na originální a vtipný dárek k narozeninám , dárek k svatbě , svátku nebo třeba k narození miminka a jiným příležitostem.
26. Discochechtak.cz
q26
27. Marriage guide
q27
28. Dárky Dejdar
q28
29. Seznam je pro lepší přehlednost rozčleněn na tři sekce, na vtipná motta, na citáty o lásce a na verše spojené s Biblí a Bohem.
30. Pak právě pro vaši inspiraci jsme na následujících řádcích vybrali a shromáždili několik citátů o lásce a manželství, které se hodí jako blahopřání k výročí svatby i ke stříbrné svatbě.
31. Dejdar – dárky k narozeninám, svatební dary
q31
32. Dárky Dejdar
q32
33. Citáty slavných osobností
q33
34. Pokud přejete prostřednictvím emailu, mms, nebo přes messengery umožňující posílat obrázky, tak právě pro vás máme připraven výběr obrázků ke stažení, které můžete poslat vašemu miláčkovi.
35. Svatební asistentka
q35
36. Univerzální přání, které se hodí ke každé příležitosti.
37. Trololol.cz
q37
38. Promedesign
q38
39. Ke krásnému manželství jsou potřeba dvě věci: musíte najít tu správnou osobu a musíte být tou správnou osobou.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: