Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Vstávat Z Postele

1. Důležité je hned po probuzení myslet na to, abyste po dobrém spánku i dobře vstali, a to zejména tehdy, pokud již řešíte nějaký problém se zády.
2. JAK RÁNO LÉPE VSTÁVAT A NEZASPAT | Rady, tipy | TynaKu
Thanks for watching!
3. HappyMag.cz
q3
4. Tchibo Blog
q4
5. Blog Mall.cz – Mall
q5
6. Vyšlo najevo, že když dotyčný začal mít problémy s chůzí, manželka mu odmítla pomáhat vstávat z postele a nechávala ho v ní ležet.
7. Zoom magazin – iPrima
q7
8. Simple living
q8
9. I like tofu
q9
10. Blog Mall.cz – Mall
q10
11. Nižší lůžko je vhodné i pro malé děti, kteří začínají spát samostatně, rozhodně by výška neměla přesáhnout 45 cm.
12. Šíp – Deník
q12
13. Pro některé z nás znamená brzké vstávání vypadnout z postele, potácet se okolo jako zombie dokud si nedáte třetí hrnek kávy, a potom si dát dopoledního šlofíka jen abyste se cítili alespoň napůl dobře.
14. Meme Center
q14
15. Zjišťujeme.cz
q15
16. Frekvence 1
q16
17. Havířovský deník
q17
18. Business Animals
q18
19. Vít Skalický
q19
20. Vstavat z postele – při dostávání se do / z vany a v ložnici při uléhání a vstávání z postele za pomoci do / z vany či postele.
21. Říká se, že pohyb probouzí energii, takže když se z postele vyhrabete pomůže vám to se přirozeně probudit, pokud je venku ješte tma, rozsviťte si po ….
22. Blesk pro ženy – Blesk.cz
q22
23. Zs-zelatovska.cz
q23
24. Díky zaoblení všech hran nábytku a preciznímu ručnímu broušení je radost večer usedat či ráno vstávat z postele.
25. Extralife.cz
q25
26. A tak jsem se k sestře otočila zády, založila si ruce na prsou a zadívala se v poklidu z velkého okna, jak venku začíná jaro.
27. Těchto dokonalých 13 tipů vám pomůže vstát z postele do šedesáti sekund, aniž byste museli zamáčknout budík.
28. Důležité je hned po probuzení myslet na to, abyste po dobrém spánku i dobře vstali, a to zejména tehdy, pokud již řešíte nějaký problém se zády.
29. IDNabytek.cz
q29
30. Zkuste ve svém každodenním životě zavést pravidlo Tři, dva, jedna, teď vždy, když se vám něco nechce.
31. 17/09/2019 · C a F G Jen co se ráno probudím se svou leností zápolím C a F G Protáhnu se no a chlad donutí mně se oblíkat C a F G Potom zas na snídani hlad přiměje mně se nasnídat.
32. Ze sa neviem este spravne stravovat zemiakov, vela vela zeleniny, mliecne vyrobky ako syry, milujem to abys mohla příští den vstát z postele.
33. Pokud také patříte k těm, kteří se ráno nikdy nemohou vykopat z postele, do školy dobíhají na poslední chvíli a jejich rána znamenají jeden velký stress, možná byste s tím rádi něco udělali.
34. A tak jsem se k sestře otočila zády, založila si ruce na prsou a zadívala se v poklidu z velkého okna, jak venku začíná jaro.
35. Matrace pro seniory by měla být dostatečně vysoká, aby umožňovala starším lidem pohodlně vstávat z postele a.