Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Víno Citáty

1. Odkaz na stránku Citáty – Víno Pokud vás stránka citátů na téma Víno zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód ….
2. Elan – Láska moja
Thank you for watching!
3. Najzaujímavejšie citáty o víne od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému víno.
4. “ Publius Ovidius Naso „K topení je třeba staré dřevo, k pití staré víno, k důvěrným sdělení staří přátelé a ke čtení staří autoři.
5. Citáty slavných osobností
q5
6. „Víno pijeme proto, abychom se povznesli, a nikoliv proto, abychom upadli“ anonym „Nechte nám víno a ženy, radost a smích.
7. Citáty slavných osobností
q7
8. „Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
9. Citáty o alkoholu, pobavte a poučte se z moudrostí známých i neznámých osobností současných či dávných časů.
10. Citáty a výroky slavných osobností, pořekadla, přísloví a lidová rčení.
11. Darčekové víno
q11
12. Citáty slavných osobností
q12
13. Citáty slávnych osobností
q13
14. Citáty slavných osobností
q14
15. Láska, víno a noc, to nemůžeš k mírnosti radit.
16. Citáty slavných osobností
q16
17. V dnešním silvestrovském vydání bych vám ráda představila některé slavné osobnosti a jejich příběhy, citáty a bonmoty o víně a alkoholu obecně.
18. Podívejte se na další nápady na téma Víno, Citáty o víně a Happy hour.
19. Printové médiá
q19
20. Když ale nebude bílé, dám si červené….
21. Citáty slavných osobností
q21
22. INETPrint.cz
q22
23. Trololol.cz
q23
24. Darčekové víno
q24
25. Citáty slavných osobností
q25
26. Víno pijeme od pradávna a už naši predkovia vedeli, v čom je jeho sila, ale aj slabosť.
27. Každý den s citátem
q27
28. Najzaujímavejšie citáty o víne od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému víno.
29. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
30. Citáty slavných osobností
q30
31. Citáty slavných osobností
q31
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Citáty slavných osobností
q33
34. Citáty slavných osobností
q34
35. Můžete jimi ozdobit svatební album, svatební fotoknihu a své místo mohou najít i na různých svatebních dekoracích – například na kořeni svatebního stromu.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: