Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Vím Že Nic Nevím

1. Je ti málo a nevíš nic,co by za to stálo a je ti víc a víš,že držíš v ruce kapku rosy a že je třeba v dálce kdosi,kdo jí s tebou v té ruce svírá.
2. Vím, že nic nevím
Thank you for watching!
3. Public Domain Pictures
q3
4. Co se ústavu mého týče, nevím posud, jestli jej přítelkyně má převezme, čili nic.
5. Www.vimzenicnevim.cz
q5
6. Pánská trička – eleganter.cz
q6
7. Školka Exilu
q7
8. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště
q8
9. Kapky o víně
q9
10. Fred – Nakladatelství Fraus
q10
11. SlidePlayer
q11
12. U potrhlého králíka
q12
13. Knižní klub
q13
14. Tak trochu vyzobaná slunečnice
q14
15. Školka Exilu
q15
16. Každý den s citátem
q16
17. Novou Cestou
q17
18. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Vím že nic nevím latinský.
19. Coby 12-13letá se mě ptala, kde se berou vinné mušky – na stole zůstalo víno od nočního hýření s přáteli a nezapomenu na její výraz plný zklamání, když moje odpověď zněla, že se musíme podívat do encyklopedie, protože nevím.
20. A protože předpokládám, že je nás víc, kdo nevědí, co znamená Jom ha-šoa, napsala jsem na toto téma před týdnem článek do novin.
21. Blog – Knihobot
q21
22. Vím, že kondolence je od druhých projev soucitu a toho, že za těmi postiženými stojí, ale nevím, jestli když už je toho pak moc, tak to pro ty dotyčné není spíš na škodu.
23. A každý vzdělaný člověk tuto kontradikci chápe jako nadsázku, kterou měl slavný filozof vyslovit, aby dal najevo, že nikdo nemůže vědět všechno, ale že modrý člověk si to uvědomuje.
24. Získejte knižní třídílnou sérii Myšlenka v kapse s citáty a inspiracemi za zvýhodněnou cenu.
25. Alena Kropáčková
q25
26. Alena Kropáčková
q26
27. SlidePlayer
q27
28. Každý den s citátem
q28
29. Sókratés – „Scio me nihil scire“ – „Vím, že nic nevím“ Život každého z nás je něco naprosto jedinečného a neopakovatelného.
30. Nehledě na to, že nikde nemůžu vygooglit, jestli se GDPR týká i blogerů, jejichž čtenáři chtějí odebírat newslettery.
31. Zatím dělám, že nic nevím, ale oklikou naznačuji, nechce se na téma, které by se svedlo k tématu bavit a vždy mě s přehledem setře, že jsem paranoidní.
32. SlidePlayer
q32
33. Mi se ho s vypětím všech sil podařilo utnout zhruba po čtvrthodině, kdy jsem dcerce dovolila, že z toho kotle ty zlé, vařené dušičky může propustit (nejdříve jí samozřejmě odpřísáhnou, že už budou hodné.
34. Cz Všeobecná online poradna – auto moto – dům a byt – zahrada – vaření – zdraví – sport – PC – kutilství – společnost – móda – zvířata.
35. Tillandsia za okny
q35
36. Když zde totiž čtu některé názory, či spíše jen „rychlé soudy“ obyčejných lidí, kteří bezesporu prostě nejsou odborníky v žádném souvisejícím oboru, a činí tak často jen na základě bulvárních zpráv, pak opravdu nemám pocit, že by tomu tak skutečně vždy bylo.
37. The Movie Database
q37
38. Vím, že nic nevím… Už nevím jak, ale o víkendu jsme se při tvořivé činnosti s kamarádkou dostaly k tématu vědění.
39. Já jsem však Danovi a Míši vděčná, že nám to naplánovali takhle pomalu, a že každý den hledají chladnější a chladnější vody.
40. SlidePlayer
q40
41. Je považován za jednu z nejvýznamnějších postav evropské filosofie, neboť na rozdíl od svých předchůdců předsókratiků, kteří pátrali po původu a příčinách světa, Sókratův zájem se soustředil na záležitosti člověka a společnosti.
42. A vlastně to byla přesně jedna z těch věcí, o kterých jsem byla skálopevně přesvědčena, že je mohu s klidem vypustit z hlavy, protože nikdo jiný než naše seschlá matikářka je nikdy ze mě nebude mámit.
43. Clarissa – Blog.cz
q43
44. Vít Skalický
q44
45. Je mi jasné, že velmi často je lépe nevědět, člověku se žije lépe a klidněji.
46. Bezpečnostní technologie obvykle účinně fungují na známé hrozby, jejich sla-bým místem jsou nově vzniklé zranitelnosti a hrozby.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: