Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

V For Vendetta Citáty

1. DeviantArt is the world’s largest online social community for artists and art enthusiasts, allowing people to connect through the creation and sharing of art.
2. [MrWocas] Marossss vs. xXr0manXx + unikátní koment
Thank you for watching!
3. Univerzita Karlova
q3
4. Clouds Scape – Blog.cz
q4
5. Www.pictame.com
q5
6. Guy Fawkes (Bonfire Night)
q6
7. Motivation-man.sk
q7
8. Citáty slavných osobností
q8
9. Humor, vtipy, pc, linux, sranda
q9
10. — Alan Moore, V for Vendetta „Nothing requires so little mental effort as to narrate or follow a story.
11. Www.greelane.com
q11
12. Univerzita Karlova
q12
13. Citáty slavných osobností
q13
14. “ Help us translate this quote — Alan Moore, V for Vendetta „Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
15. Multiverzum
q15
16. Citáty slavných osobností
q16
17. Univerzita Karlova
q17
18. Nicméně, tato vážná vizita se z časů vád vyvanulých vstala z mrtvých a vytkla si vítězství nad vládou věrolomných a všehoschopných.
19. ABCgames.cz
q19
20. „But what I hope most of all is that you understand what I mean when I tell you that even though I do not know you, and even though I may never meet you, laugh with you, cry with you, or kiss you.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: