Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Učitel Citáty

1. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.
2. Rady do života (14)
Thank you for watching!
3. Citát v obrázku: Nejlepší učitel tvého života je tvá poslední chyba… Rubrika Citáty o životě, Motivační citáty Souvisí: chyba, chybovat, citát, citát o životě, citáty, motivační citáty, obrázkové citáty, život Navigace pro příspěvek.
4. Učitel má být v některém koutě své duše věčným chlapcem, solidárním s tím mládím, které je mu svěřeno, ale takovým věčným dítětem má být i každý otec a matka.
5. IFenomen.cz
q5
6. Citáty slavných osobností
q6
7. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
8. Skvělý učitel inspiruje.
9. Citáty slavných osobností
q9
10. Nadšení je jedním z nejdůležitějších.
11. Libor Friedel
q11
12. Knihy Dobrovský
q12
13. Dobrý učitel nepředpokládá nic.
14. Citáty slavných osobností
q14
15. Každý den s citátem
q15
16. SlidePlayer
q16
17. Maturitní šerpy
q17
18. Učitel národů Jan Amos Komenský Osobnost Jana Amose Komenského není významná jen pro Čechy, ale v podstatě pro celou Evropu.
19. Každý den s citátem
q19
20. Eduworld.sk
q20
21. Navštivte největší českou sbírku citátů, která obsahuje úžasné citáty od vašich oblíbených autorů.
22. Pochopitelně si je čtou i jiní lidé, ale pro skupiny školu aktivně využívající je to kategorie jednoznačně oblíbená.
23. “ (Charles Farrar Browne) „Naši učitelé nesmějí být podobni sloupům u cest, jež pouze ukazují, kam jít, ale samy nejdou.
24. Nasdileno.cz
q24
25. Jak se hraje hra, kterou známe, noty k písničce a různé básničky, najdeme v dnešní době nejen k knihách, publikacích pro učitele a na internetu.
26. Jsou kladné i záporné, veselé i smutné, pravdivé i lživé a někdy jsou neutrální ve všech směrech.
27. Eduworld.sk
q27
28. Niektoré učiteľské smery vyžadujú akreditáciu, podloženú skúškou a potvrdením o dostatočnej vedomostnej a schopnostnej úrovni.
29. Citáty slavných osobností
q29
30. Nejlepší učitel inspiruje.
31. Každý den s citátem
q31
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Malé číslo v závorce, uvedené vedle názvu slohové práce, znázorňuje aktuální průměrnou známku obdrženou od návštěvníků serveru Český-jazyk.
34. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
35. Každý den s citátem
q35
36. Libor Friedel
q36
37. TheInstaProfile
q37
38. Nejzajímavější citáty o učitelích od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma učitel.
39. Maturitní šerpy
q39
40. Mít příliš krásnou ženu je pro muže stejný úděl jako získat vysokoškolský diplom.
41. Citát v obrázku: Nejlepší učitel tvého života je tvá poslední chyba… Rubrika Citáty o životě, Motivační citáty Souvisí: chyba, chybovat, citát, citát o životě, citáty, motivační citáty, obrázkové citáty, život Navigace pro příspěvek.
42. Magdalena Čevelová
q42
43. Akékoľvek rozmnožovanie častí alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu prevádzkovateľa portálu je ….
44. Pedagogická fakulta UP – Upol
q44
45. Podívej se na celý citát: Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: