Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Tomáš Garrigue Masaryk Citáty

1. Manželství čisté jest nejdůvěrnějším přátelstvím – je to vrchol spojení, naší dobou tak pěstované a chválené, asociace duší.
2. Prezident T.G.Masaryk
Thank you for watching!
3. Tags: Tomáš Garrigue Masaryk, Tomáš Garrigue Masaryk výroky, Výroky Tomáš Garrigue Masaryk Posted in Motta a citáty | No Comments ».
4. Snaž sa, aby podľa možnosti všetko malo svoj koniec.
5. Citáty slavných osobností
q5
6. Každý den s citátem
q6
7. Citáty slavných osobností
q7
8. Alebo TGM, v anglickom zápise aj Thomas G.
9. Www.jatodokazu.cz
q9
10. Citáty slávnych osobností
q10
11. DocPlayer.cz
q11
12. Www.protiextremismu.wz.cz
q12
13. Citáty Tomáš Garrigue Masaryk Objevte zajímavé a ověřené citáty · Tomáš Garrigue Masaryk byl pedagog, politik, státník a filozof.
14. Tomáš Garrigue Masaryk o lásce „Manželství čisté jest nejdůvěrnějším přátelstvím – je to vrchol spojení, naší dobou tak pěstované a chválené, asociace duší.
15. Karel Sýkora – iDnes
q15
16. Www.sms-sluzby.cz
q16
17. Antikvariát u stromu
q17
18. Jejich manželství bylo náročné, protože Masaryk stále pracoval, ale když byli doma, věnoval se rodině, jak uměl nejlépe.
19. V této sérii uslyšíté v každém videu jeden citát některé slavné osobnosti dějin.
20. Www.jatodokazu.cz
q20
21. Literární noviny
q21
22. Tomáš Garrigue Masaryk (Slovak: [ˈtomaːʃ ˈɡarɪk ˈmasarɪk]), sometimes anglicised Thomas Masaryk (7 March 1850 – 14 September 1937), was a Czechoslovak politician, statesman, sociologist and philosopher.
23. Život se nedá slovy dostatečně vyložit, jen žít.
24. Zuzana Zeidlerová
q24
25. Pocházel ze staré jihofrancouzské hugenotské rodiny, která v době jejich pronásledování odešla do Dánska, kde se Rudolph Pierre narodil.
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Citáty slavných osobností
q27
28. Chudák pan prezident Tomáš Garrigue Masaryk, ten by se musel v hrobě obracet, nebo přímo zvracet kdyby viděl jak při oslavě 100 let československé republiky ve vile pana Dr.
29. Já mám v zapomínání svou metodu.
30. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
31. První československý prezident, český vědec, filozof, pedagog, politik a žurnalista.
32. Citáty slavných osobností
q32
33. O autorovi Tomáš Garrigue Masaryk O autorovi Tomáš Garrigue Masaryk v naší databázi bohužel nic není.
34. ZUŠ Jaroměř
q34
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: