Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Stesti Citáty

1. Najzaujímavejšie citáty o šťastí od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému šťastie.
2. Štěstí citáty
Thank you for watching!
3. Malá, útlá knížečka plná krásných citátů z pera Antoine de Saint-Exupéryho, je vhodná pro každého, kdo si oblíbil tuto nezapomenutelnou postavu nejenom francouzské, ale i ….
4. Knihcentrum
q4
5. Angličtina bez biflování
q5
6. Jedno Vědomí
q6
7. Hannah – Blog.cz
q7
8. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
9. Klickuspechu.cz
q9
10. Připravili jsme pro vás samostatné části, do kterých patří citáty, vtipy, seznamka, básničky a nechybí ani zpovědnice a blog.
11. Každý den s citátem
q11
12. Czech the World
q12
13. Motivační citáty
q13
14. LIKE 1000 , vse o vsem :-) doufam ze se vam vse bude libit dekuji.
15. Www.harianwawasan.com
q15
16. Citáty slavných osobností
q16
17. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
18. Antikvariát Kokíčkovi
q18
19. Citáty o štěst a neštěst 100 úžasných citátů velká internetová sbrka mnoha tisc citátů najdete zde citáty o lásce životě přátelstv citáty jsou přehledně roztřdeny do 40 sms na vánoce a nový rok yousms preji stesti zdravi a tak dal cel rok aby ses smal udrzoval dusi v pohode a osud neponechal nahode bacha na rybi kosti kost v krku nastve dosti sms přán k narozeninám.
20. Www.harianwawasan.com
q20
21. Hledáte Štěstí – Nejkrásnější citáty od Antoine de Saint-Exupéry.
22. Štěstí má mnoho podob a je na každém z nás, abychom si sami řekli, co pro nás štěstí znamená.
23. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
24. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
25. Je někdy těžké jej získat, o to víc si ho pak lidé váží a nakládají s ním veleopatrně.
26. Nejzajímavější citáty o štěstí od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma štěstí.
27. Citáty slavných osobností
q27
28. Motivační citáty
q28
29. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
30. LIKE 1000 , vse o vsem :-) doufam ze se vam vse bude libit dekuji.
31. Google has many special features to help you find exactly what you’re looking for.
32. Cz je nejlepší zábavní portál pro všechny věkové kategorie, který obsahuje nejlepší hlášky, vtipy, citáty, motta apod.
33. Citáty slavných osobností
q33
34. My golden mind
q34
35. Citáty o lásce o přátelství o dětech o milování o štěstí o ženách o moudrosti o mužích o světě o pravdě o duši o zdraví o penězích o nepřátelství o podnikání o životě o chybách o alkoholu o vesmíru o tajemství o smutku o smíchu o přítomnosti o lidech o rozumu o úspěchu o myšlení o domovu o risku o hlouposti o vědění o víře o moci o bohatství o osudu.
36. Www.jatodokazu.cz
q36
37. Radost z konání dobra, je jediným opravdovým štěstím.
38. HappyMag.cz
q38
39. Nalézt poklad, vyhrát v ruletě nebo loterii jistě potěší stejně jako se štěstím udělat zkoušku, na kterou jsme se vůbec nepřipravovali nebo.
40. Citáty o přátelství (76) Motivační citáty (44) Citáty o štěstí (58) Citáty o zklamání (24) Citáty o odpuštění (38) Citáty o úsměvu (41) Citáty o psech (28) Citáty o mužích (53) Citáty o ženách (36).
41. Citáty o štěstí Šťastný člověk není ten, kdo tak připadá ostatním, ale ten, kdo si tak připadá sám * Když se ti v jeden krásný den na střepy rozbije tvůj sen, tak nebřeč a zatni pěst, vždyť střepy přinášejí štěstí.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: