Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Sila Ženy Citáty

1. Má-li žena krásný pár nožek, může si dovolit být analfabetkou.
2. Motivační video. Láska a pravda bolí..
Thank you for watching!
3. Knižní klub
q3
4. Citáty slavných osobností
q4
5. Pokud jsi sama, budu tvým stínem… Přátelství není žádná velká věc… Na konci bude všechno v pořádku… Nejlepší věc v životě je najít někoho… Musíš udělat to, o čem si myslíš,.
6. Najzaujímavejšie citaty o kráse od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému krása.
7. Verím, že ak si ich prečíta žena, ktorá o svojej sile momentálne pochybuje, dokážu ju nasmerovať správnym smerom.
8. Citáty slavných osobností
q8
9. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
10. Citáty slavných osobností
q10
11. Pokiaľ medzi nimi nenájdete váš obľúbený citát, prosím, napíšte ho do komentárov a ja ho následné pridám medzi ostatné.
12. Libor Friedel
q12
13. Ženy nemají pravdu, chtějí-li se vyrovnat mužům, protože mezi nimi není žádná nerovnost, nikdy nebyla, je pouze podmíněná potřeba.
14. Bolo mi celkom jedno, ako sa nazýva sila splodivšia knihu, lebo tá sila bola neporovnateľne väčšia než ja i než básnické koncepcie, ktoré ma obklopovali.
15. Najzaujímavejšie citáty o ženách od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému ženy.
16. (Japonské přísloví) Ženy, pávi a koně jsou tři nejpyšnější zvířata na zemi.
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.
19. Kreativní blog – Blog.cz
q19
20. Každý den s citátem
q20
21. Citáty slavných osobností
q21
22. Každý den s citátem
q22
23. Tombalina.cz
q23
24. Má-li žena krásný pár nožek, může si dovolit být analfabetkou.
25. Motivační citáty
q25
26. I v slzách je síla Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život.
27. Najzaujímavejšie citáty o ženách od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému ženy.
28. Každý den s citátem
q28
29. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
30. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
31. Mottá a citáty o živote,láske,šťastí,bohatstve,obrázky.
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Fit & Fabulous
q33
34. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
35. Každý den s citátem
q35
36. Ženy nemají pravdu, chtějí-li se vyrovnat mužům, protože mezi nimi není žádná nerovnost, nikdy nebyla, je pouze podmíněná potřeba.
37. Samozřejmostí je možnost prohlížet citáty podle autorů a čístsi tak legendární citáty umělců, politiků a filozofů jakými byli například William Shakespeare, Oscar Wilde, Seneca,Friedrich Nietzsche a další.
38. Domů, Březen 2020
q38
39. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
40. Nikdy nevíte, jak jste silné, dokud je síla vaše jediná volba.
41. Každý den s citátem
q41
42. Magdalena Čevelová
q42
43. Citáty slavných osobností
q43
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: