Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Pratelstvi Citáty

1. Uvedené úsloví, aforismy, bonmoty, moudra, rčení, myšlenky, hlášky, motta, výroky, přísloví, moudrosti a citáty o přátelství pocházejí od těchto slavných osobností z oblasti kultury, filozofie nebo politiky: François de la Rochefoucauld, Francis Bacon, Marcus Tullius Cicero, Emmanuel Lévinas, George Gordon Byron, Joseph Addison, Jan Werich, Charles Caleb Colton, Lucius.
2. Citáty o přátelství
Thank you for watching!
3. Citáty slavných osobností
q3
4. Citáty z knih – Supfee
q4
5. Každý den s citátem
q5
6. Citáty slavných osobností
q6
7. Citáty slavných osobností
q7
8. Máš tady opravdu krásný citáty, přidej tady ještě nějáký a bude to fantastický, musíš bejt opravdu rozumná holka, když máš takovouhle stránku s takovými krásými citáty, opravdu krásný :)) Odpovědět.
9. Každý den s citátem
q9
10. Prezentace Sikila
q10
11. Naděje Někdy si říkám, že život už nemá cenu, ale vždycky se najde někdo, pro koho mám chuť žít a nechci, aby mě ztratil.
12. Jazyková škola LITE
q12
13. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
14. Citáty slavných osobností
q14
15. Citáty slavných osobností
q15
16. Nejzajímavější citáty o přátelství od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma přátelství, kamarád, přátelit, kamarádka, přítel, přítelkyně.
17. Najzaujímavejšie citáty o priateľstve od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému priateľstvo.
18. Citáty slavných osobností
q18
19. Kamarádské vztahy jsou trvalé, mít vedle sebe někoho, komu můžete vše říct a se vším se svěřit je k nezaplacení.
20. Buď cestu najdu, nebo si udělám vlastní. – Blog.cz
q20
21. Citáty slavných osobností
q21
22. Citáty slavných osobností
q22
23. Citáty slavných osobností
q23
24. UmeniMilovat.cz
q24
25. Citáty slavných osobností
q25
26. Citáty o přátelství ️: Výběr 100 nejkrásnějších citátů o přátelství.
27. UmeniMilovat.cz
q27
28. Citáty slavných osobností
q28
29. NEJkrásnější, NEJzajímavější, NEJoblíbenější prezentace pro Vás
q29
30. Knihy Dobrovský
q30
31. Podle autorů citátů o přátelství a kamarádství, můžete příteli zavolat i ve tři hodiny ráno a on vám telefon vždy zvedne a vyslechne si vás, položili byste za něj i život a dali ruku do ohně, protože víte, že to stejné by udělal i on.
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Každý den s citátem
q33
34. Obrazky a animace
q34
35. Ne každý, kdo se usmívá je váš přítel… Rubrika Citáty o životě Souvisí: citát, citáty, citáty o přátelství, o přátelství, přátelství, přítel Nejlepší přítel je ….
36. Každý den s citátem
q36
37. Nakladatelství Portál
q37
38. Citáty slavných osobností
q38
39. Není jediné lásky „Není jediné lásky, jediného přátelství, které by prošlo naším osudem a navěky ho neovlivnilo.
40. Obrazky a animace
q40
41. Citáty o meditaci Citáty o smrti Rodina – Citáty o rodině Úsměv – citáty o úsměvu Závist – Citáty o závisti Auto – Citáty o autech Zklamání – citáty o zklamání Žena – citáty o ženách Citáty o životě Alchymie – Citáty o alchymii Matematika – Citáty o matematice Naděje – Citáty o naději Všechny kategorie.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: