Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Osud Synonymum

1. HaDivadlo to je prakticky synonymum pro osobitý a nezaměnitelný divadelní jazyk, názor a poetiku souboru, který vytváří výraznou linii českého divadla posledních třiceti let.
2. Šance na Hraně (české titulky)
Thanks for watching!
3. SlidePlayer
q3
4. V prípade, že sú vyplnené obe políčka, vyhľadá sa záznam, ktorý vyhovuje obom podmienkam.
5. Český rozhlas Plus
q5
6. Definitions of Osud, synonyms, antonyms, derivatives of Osud, analogical dictionary of Osud (Czech) Czech » Czech ↔ search: Arabic Bulgarian Chinese Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Malagasy Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak.
7. ČT art – Česká televize
q7
8. I starší manuálně otvíraná střešní okna VELUX lze proměnit v chytrá.
9. Antikvariát Olomouc Holice
q9
10. Antikvariát Olomouc Holice
q10
11. Knihy Management organizace a management destinace– autor: Foret Miroslav Vliv globalizace na marketing destinace cestovního ruchu– autor: Kiraľová Alžbeta, Straka Ivo Management destinace cestovního ruchu– autor: Nejdl Karel Marketingový management destinací– autor: Palatková Monika.
12. Antikvariat-olomouc.cz
q12
13. Skloňování v češtině online.
14. Navigace předchozí slovo: » ostýchavý následující slovo: » osudný slovo se nachází na stránce: O:71 krok zpět: » zpět hledat jiné synonymum: » hledání upravit (opravit) toto slovo: » upravit přidat do slovníku nové slovo: » přidat.
15. Knihy Fenix
q15
16. Ústav českého jazyka a teorie komunikace
q16
17. Antikvariát Valentinská
q17
18. Překlady fráze WITH FATE z angličtiny do češtiny a příklady použití „WITH FATE“ ve větě s jejich překlady: But messing with fate will get you there faster.
19. Ústav translatologie – Univerzita Karlova
q19
20. SlidePlayer
q20
21. Ponúka služby katalógu firiem, bazáru, aktuality, šport, počasie, kalendár a iné.
22. Význam slova nevyzpytatelný ve slovníku cizích slov.
23. Pallas Press
q23
24. ČT24 – Česká televize
q24
25. ČT art – Česká televize
q25
26. Dále se tak označuje uspořádání společnosti, jež komunisté prosazují, a někdy i komunistický režim, tedy politický režim států ovládaných komunistickými stranami.
27. Dobrá škola
q27
28. Barbora Englischová
q28
29. Www.ssstavji.cz
q29
30. ABZ Knihy – ABZ.cz
q30
31. Překlady fráze FATE IS z angličtiny do češtiny a příklady použití „FATE IS“ ve větě s jejich překlady: My fate is in your hands, quark.
32. Knižní klub
q32
33. Český rozhlas Vltava
q33
34. “ Kouření cigaret přivodily člověku rakovinu na kterou zemřel.
35. Lekce českých synonym obsahující výraz náhoda = událost, osud a mnoho dalších, které se teď můžete naučit.
36. ČT24 – Česká televize
q36