Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Ošklivý Muž

1. Ošklivky, Babičky, Saggy, Osklivky Maminy, Osklive, Liliput a mnoho dalších.
2. Mrtvý muž – CZ titulky
Thank you for watching!
3. Šíp – Deník
q3
4. Liborkappel.cz
q4
5. Nejnavštěvovanější český internetový portál nabízející vyhledávač, e-mail, aktuální zprávy, předpověď počasí a odkazy, které se mohou hodit.
6. Američtí vědci ale už našli odpověď na otázku, proč si půvabné ženy tak často berou méně atraktivní muže.
7. Ošklivá žena, ošklivý muž – podle Vás už rozebírají maminky na webu eMimino.
8. Vážená Naďo, ve Vašem vyjádření jsou tři rozpory: Jste šťastná ve vztahu – a přitom si (mně) stěžujete, manžel není ošklivý – a přitom má 40 kg nadváhu, máte podobné životní hodnoty – a přitom se neshodnete v té nejzákladnější, totiž péči o vlastní tělo.
9. Český rozhlas Dvojka
q9
10. Liborkappel.cz
q10
11. Šíp – Deník
q11
12. Před 1 rokem 14:47 xHamster ošklivky, starý muž, chodidla, starý s mladýma (18+) Ugly 84 years old mom deep fucked Před 4 měsíci 12:26 xHamster ošklivky, maďarky, povislé kozy, maminy.
13. ChinaExpress
q13
14. Krajské listy
q14
15. Depositphotos
q15
16. Prvním novým případem byl 38letý muž pracující pro Unilever, který se zřejmě nakazil, když byl na večeři s kamarádem, který se právě vrátil z Číny.
17. Zapomínají však na to, že když se odlíčí, vypadají jak ošklivý muž.
18. Jolana Mertová
q18
19. Sexistické prasátečko
q19
20. ChinaExpress
q20
21. Blesk pro ženy – Blesk.cz
q21
22. Lifestylový magazín se zaměřením na svět celebrit, životní styl, zprávy z domova i ze světa, sport a zábavu.
23. Prvním novým případem byl 38letý muž pracující pro Unilever, který se zřejmě nakazil, když byl na večeři s kamarádem, který se právě vrátil z Číny.
24. Televize Seznam
q24
25. Všichni si mysleli, že si nezaslouží svou krásnou přítelkyni, proto se rozhodl ukázat, co dokáže, a neskutečně se změnil.
26. Česká televize
q26
27. Český rozhlas Dvojka
q27
28. Zapomínají však na to, že když se odlíčí, vypadají jak ošklivý muž.
29. V mladí by mohl charakter vyvážet, jeho stále pobavený výraz a usměvavé oči podlamovaly kolena ženám po celém světě.
30. Český rozhlas Dvojka
q30
31. Česká televize
q31
32. Psychologie.cz
q32
33. Mě se vždycky vybaví vyumělkovanej hezoun napatlanej vazelínou kterýmu přetejkaj šlachy :D prostě slizoun ale jinak u vás se na vzhled tolik nekouká jako u ženských jestli jsi nižší zaměř se na holky co měří 150, 160 cm jestli jsi silnější dívej se po baculkách.
34. Šíp – Deník
q34
35. Kromě článků na něm najdete také seznamku pro seniory, chat, tipy na výlety a kulturní akce pro seniory, ale i soutěže či nejrůznější projekty – módní přehlídky pro zralé modelky apod.
36. Máme bláznivé sny, plány, usilujeme o dosažení svých cílů, hledáme inspirace a přesně takovou ženu chce mít moderní muž.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: