Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Obrazkove Citáty

1. Když se na ni totiž díváme z pohledu partnerů, vstoupí do hry náš instinkt svobody, naše touha po svobodě, naše osobní pýcha, ego, všechno to, díky čemuž zapomínáme, jak byla pro nás rodina důležitá, když jsme byli dětmi, a jak mnoho je důležitá.
2. Zamilovane video
Thank you for watching!
3. Buď cestu najdu, nebo si udělám vlastní. – Blog.cz
q3
4. Šťastní lidé
q4
5. Buď cestu najdu, nebo si udělám vlastní. – Blog.cz
q5
6. Www.jatodokazu.cz
q6
7. Když se na ni totiž díváme z pohledu partnerů, vstoupí do hry náš instinkt svobody, naše touha po svobodě, naše osobní pýcha, ego, všechno to, díky čemuž zapomínáme, jak byla pro nás rodina důležitá, když jsme byli dětmi, a jak mnoho je důležitá.
8. Jestli vás zajímají hlavně citáty a články vás číst moc nebaví, spřátelte se s námi na Facebooku nebo na Pinterestu.
9. Hryprodivky.cz
q9
10. Šťastní lidé
q10
11. UmeniMilovat.cz
q11
12. Najzaujímavejšie citáty o živote od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému život.
13. My sad, mad and wrong world – Blog.cz
q13
14. Motivační citáty
q14
15. Citáty o živote V živote človeka sa udeje enormné množstvo vecí, náhodných udalostí, zmien, šťastných náhod, aj smutných tragédií.
16. Pohádky Nový Věk
q16
17. Všechno bude úžasné… Tady JSEM, to jsem JÁ a jsem silnější než cokoliv… Neměň se, aby tě lidé měli rádi… Předtím než si vytvoříš předpoklad, zjisti si fakta.
18. Pokud chcete prožít život jen s jedním partnerem, musí to být někdo, kdo se k vám povahou a způsobem uvažování hodí.
19. Citem k probuzení – Webnode
q19
20. Citem k probuzení – Webnode
q20
21. Hryprodivky.cz
q21
22. 2019 – Preskúmajte nástenku „Citáty“ používateľa Flowteline, ktorú na Pintereste sleduje 219 ľudí.
23. Buď cestu najdu, nebo si udělám vlastní. – Blog.cz
q23
24. Obrázkové citáty
q24
25. 2020 – Prozkoumejte nástěnku „Citáty“ uživatele tymitymrakova na Pinterestu.
26. Jestli vás zajímají hlavně citáty a články vás číst moc nebaví, spřátelte se s námi na Facebooku nebo na Pinterestu.
27. Něco jiného je, když člověk vzplane poprvé, jinak ji vidí táta a máma s dětmi a jinak staří lidé v takzvaném prázdném bytě.
28. Blog obyčejné dívky – Blog.cz
q28
29. UmeniMilovat.cz
q29
30. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
31. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
32. :-) Buď šťastný Šťastný člověk totiž neubližuje, nezraňuje, nemstí se, nepomlouvá, neintrikaří.
33. Nech sa ti sníva o najhoršej smrti, nech ťa to riadne a celú noc drtí a potom ráno keď otvoríš oči, uži si ten najblaženejší pocit.
34. Vanesa.ruzickova.sweb.cz
q34
35. Kouzelná výchova
q35
36. Motivační citáty
q36
37. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
38. Když někoho máme rádi, přijímáme ho jako součást sebe, ačkoli tajně víme, a raději o tom moc nepřemýšlíme, že se při některém a kdovíjakém chybném kroku může zase od nás oddělit a pak nás bude míň o tu část, kterou jsme už pokládali za sebe sama.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: