Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Nick Cave Citáty

1. „Byl jsem schopen předvídat, co budu v určitých chvílích cítit,“ říká v jednom z mnoha důvěrných momentů, „ale teď už nemám věci pevně v rukách,“ dodává a přiznává, že je to děsivý pocit.
2. KINTINS – Do you love me?
Thank you for watching!
3. Booktook.cz
q3
4. Volvox globator
q4
5. „O You kings of halls and ends of halls, You will die within these walls, And I’ll go, all down the row, Knockin‘ on Joe.
6. CitÁty z knihy: „Utrpení je vlastně jenom relativní pojem, kterej nás bolí nejvíc, když ho srovnáme s nějakým štěstím.
7. Citáty slavných osobností
q7
8. Goethe-Institut
q8
9. Festivaly.eu
q9
10. ‚ is what the dirty city say to Huck.
11. „I just found this world a hard place to be good in,’ says Bunny, then he closes his eyes and, with an expiration of breath, goes still.
12. Full Moon Zine
q12
13. Citáty slavných osobností
q13
14. Oblibeneknihy.cz
q14
15. Www.knihydeml.cz
q15
16. One dead marine through the hatch, Scratch and scrape this heavenly body, Every inch of winning skin, Honey Honey Honey Honey Honey, come and kiss me-e-e-e-e-e.
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Logo Koule.cz
q18
19. Ve dvanácti letech ho vyloučili s kázeňských důvodů ze školy a poslali do přísnější internátní školy v Melbourne.
20. „Byl jsem schopen předvídat, co budu v určitých chvílích cítit,“ říká v jednom z mnoha důvěrných momentů, „ale teď už nemám věci pevně v rukách,“ dodává a přiznává, že je to děsivý pocit.
21. Logo Koule.cz
q21
22. Národní filmový archiv
q22
23. Nakladatelství Host
q23
24. Knihkupectví Ládví
q24
25. L’album a été enregistré en 2018 et début 2019 à Woodshed, Malibu, Nightbird à Los Angeles, Retreat à Brighton et Candybomber à Berlin.
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Découvrez sa biographie, le détail de ses 30 ans de carrière et toute son actualité.
28. Nous voyons l’horrible résultat de la religion à l’Américaine, où le nom de Dieu a été pris en otage par un gang de psychopathes, d’intimidateurs, d’homophobes, et utilisé pour leurs desseins tordus.
29. „Hold me up baby, for I may fall, Hold my dish-rag body tall, Our bodies melt together, we are one, Post-crucifixion baby, post-crucifixion and all undone.
30. Nous voyons l’horrible résultat de la religion à l’Américaine, où le nom de Dieu a été pris en otage par un gang de psychopathes, d’intimidateurs, d’homophobes, et utilisé pour leurs desseins tordus.
31. Citáty slavných osobností
q31
32. Full Moon Zine
q32
33. Nicholas Edward Cave, dit Nick Cave, né le 22 septembre 1957 à Warracknabeal (Australie), est un artiste pluridisciplinaire australien : ayant acquis sa notoriété en tant que chanteur, auteur et compositeur du groupe Nick Cave and the Bad Seeds, où.
34. (20,000 Dní na Zemi)“ „Jakmile se vám na tváři nebo na srdci objeví jediná jizva, je to jen otázka času, než vám tam někdo opatří druhou – a další a další.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: