Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Nejlepší Anglické Citáty

1. Citáty slavných lidí, moudrosti, citáty o životě, velká sbírka citátů v angličtině a jejich překlad do češtiny.
2. Charlie Chaplin: Nejkrásnější citáty o životě
Thank you for watching!
3. ABZ Knihy – ABZ.cz
q3
4. Vím, dala jsem si maličko na čas, ale nemůžete počítat s tím,že se věnuju jen hledání a překládání citátů =D to by bylo nemálo naivní z vaší strany =D ale teď už k věci.
5. :-) Jedná se o různé citáty o životě, citáty slavných i méně známých osobností, citáty o přátelství, štěstí i o úspěchu.
6. Knihy Dobrovský
q6
7. Navštivte největší českou sbírku citátů, která obsahuje úžasné citáty od vašich oblíbených autorů.
8. Hal Urban: Jsme úspěšní, pokud jdeme v rámci svých schopností za nejvyšším cílem – pokud ze sebe vydáme to nejlepší.
9. Stránka o koních – NetStranky
q9
10. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
11. Nejlepší anglické citáty s překladem: O lásce, životě i přátelství Motto Math Equations Love Amor I Like You Anglické citáty s překladem rozdělené do několika kategorií: Citáty o lásce, životě, přátelství, vtipné citáty i motta ze slavných písní.
12. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
13. Království žen
q13
14. Kdo by neznal staré, známé a vpravdě trochu oprýskané „všechno nejlepší k narozeninám“, sem tam doplněné o kreativní vinš železného zdraví, nereznoucí lásky a bohatých úspěchů.
15. Citáty → Autoři → Anglické přísloví Anglické příslov í – Citáty.
16. Život se neměří počtem nádechů a výdechů,ale chvílemi, které nám vzaly dech.
17. Muži v Česku
q17
18. Ať už mezi anglickými citáty hledáte nějaké moudro, které byste mohli poslat zahraničnímu příteli, či se chcete jen tak pročítat pravdivými a často i vtipnými větami a zároveň u toho brousit angličtinu, pak vězte, že anglické citáty jsou tím, co hledáte.
19. Červený knír
q19
20. Libor Friedel
q20
21. Červený knír
q21
22. Nejlepší vtipy na světě o cikánech, vtipy o blondýnkách, vtipy pro děti, vtipy o mužích, vtipy o sexu, vtipy o Pepíčkovi.
23. Citáty slavných osobností
q23
24. Frae Kmu End T
q24
25. Prošmejdíme svět
q25
26. Vím, dala jsem si maličko na čas, ale nemůžete počítat s tím,že se věnuju jen hledání a překládání citátů =D to by bylo nemálo naivní z vaší strany =D ale teď už k věci.
27. Booktook.cz
q27
28. Klickuspechu.cz
q28
29. Webrangers.cz
q29
30. Anglické citáty s překladem jsou dobrou formou, jak si procvičit nejen anglická slovíčka, ale také osvojit si volný překlad, který je u citátů velmi častý.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

*

code