Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Moudrost Psychopatů

1. Na své strhující cestě do života psychopatů a jejich vychytralého chování známý oxfordský psycholog Kevin Dutton odhaluje existenci stupnice „šílenství“, na níž má své místo každý z nás.
2. Osobnosti – JAN HNÍZDIL
Thanks for watching!
3. Celebrity za plentou
q3
4. Na své strhující cestě do života psychopatů a jejich vychytralého chování známý oxfordský psycholog Kevin Dutton odhaluje existenci stupnice „šílenství“, na níž má své místo každý z nás.
5. Modré Knihkupectví
q5
6. ČT art – Česká televize
q6
7. ČVUT DSpace
q7
8. Akademie Budějovice
q8
9. Pinterest.ru
q9
10. Městská knihovna v Praze
q10
11. Moudrost psychopatů, provokativní po všech stránkách, je vzrušující dobrodružství, jež odkrývá, že právě naše zavrhované temné stránky často ukrývají trumfy úspěšnosti.
12. Radkin Honzák – Názory Aktuálně.cz
q12
13. Moudrost psychopatů, provokativní po všech stránkách, je vzrušující dobrodružství, jež odkrývá, že právě naše zavrhované temné stránky často ukrývají trumfy úspěšnosti.
14. Podle renomovaného internetového časopisu Slate patří Duttonova kniha mezi 20 nejlepších publikací vydaných v roce 2012.
15. DocPlayer.cz
q15
16. Časopis Vesmír
q16
17. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty.
18. Svět mezi řádky
q18
19. Velký knižní čtvrtek
q19
20. 32 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp MOUDROST PSYCHOPATŮ (KEVIN DUTTON) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.
21. Moudrost psychopatů, provokativní po všech stránkách, je vzrušující dobrodružství, jež odkrývá, že právě naše zavrhované temné stránky často ukrývají trumfy úspěšnosti.
22. Rovnou vám prozradíme, že nejde o úplně typický titul „o sériových vrazích“, který byste možná na tomto webu čekali.
23. Akademie Budějovice
q23
24. Na této strhující cestě do života psychopatů a jejich neblaze proslulého vychytralého chování známý oxfordský psycholog Kevin Dutton odhaluje existenci stupnice „šílenství“, na níž má své místo každý z nás.
25. ČVUT DSpace
q25
26. Psychologie.cz
q26
27. Psychologie.cz
q27
28. SlidePlayer
q28
29. Litomysl.cz
q29
30. Svět mezi řádky
q30
31. Na své strhující cestě do života psychopatů a jejich vychytralého chování známý oxfordský psycholog Kevin Dutton odhaluje existenci stupnice „šílenství“, na níž má své místo každý z nás.
32. Knihy – Heureka
q32