Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Motorkářské Motta

5e89d67e20d3e - Motorkářské Motta

Vítáme vás u našeho článku, který je plný motorkářských mott. Naše vášeň pro motocykly nás přivedla k tomu, abychom se podělili s vámi o jedinečné a inspirativní citáty související s touhle krásnou zábavou. Buďte připraveni se nechat inspirovat a být motivováni tímto tradičním sportem, který zdobí životy milionů lidí po celém světě.

„Nekoukej na motorku, ale na cestu před sebou.“ – autor neznámý

Vtipy o motorkářích – Nejlepší hlášky, vtipy, citáty, motta na každý den | Kopeczabavy.cz Nejlepší vtipy o motorkářích Jdou dva staříci po silnici a najednou kolem nich projede bezhlavý motorkář. Jdou dál a opět kolem nich projede …

„Motorkář není ten, kdo má motorku, ale ten, kdo ji opravuje.“ – autor neznámý

ahoj, podělíte se o motta týkající se motorek a motorkářů? z jednoho filmu určitě znáte: SPAL GUMU, NE DUŠI … jaké bude další?

„Vždycky je lepší jet pomalu a dorazit, než letět rychle a nikdy nedorazit.“ – autor neznámý

Motorkářská motta :: Motorkářské fórum. Jsme rádi, že navštěvujete Motorkáři.cz. Abychom mohli naši práci dále rozvíjet, tak oceníme, … Téma: Motorkářská motta. p.machacek offline 41/512 Bystřice nad Pernštejnem 25.11.2008 v 20:30. ahoj, podělíte se o motta týkající se motorek a motorkářů? …

Citáty Sourozenci

„Vzít si motorku znamená vzít si zodpovědnost za svůj život.“ – autor neznámý

1 reakcí na tento příspěvek Motorkářská motta. 26.11.2008 v 14:56 | Nahoru | #47. Dovolím si citovat jedno moc krásné motto : Je jen málo věcí, které v nočním městě vzbudí větší pozornost než dunící naháč, měnící životní názor všech holek, které si do té doby myslely, že největší frajer je jejich kluk s …

„Motorkářská komunita je jako rodina, která se navzájem podporuje.“ – autor neznámý

Motorky jsou naše vášeň. A je nám ctí sdílet zálibu v rychlé jízdě na dvou kolech i s našimi zákazníky. Motocentrum TASS zprostředkovává dovoz a prodej motocyklů, přileb, moto oblečení a příslušenství na motorku, díky kterému si klienti mohou vybrat ze širokého sortimentu výrobků světově proslulých značek.

Láska Citáty Svatba

„Nikdy nevíš, kdy budeš muset zastavit, ale vždycky musíš být připraven.“ – autor neznámý

Pro nás, kdo máme benzín namísto krve a asfalt za druhý domov, to znamená touhu po svém stát se jedním s motocyklem a cestou samotnou. Motorkářské Citáty jsou inspirativní slova plná vášně a odvahy, které dokázaly vyjádřit tu pravou podstatu této životní filozofie.

„Motorkářství není jen o rychlosti, ale o svobodě a adrenalinu.“ – autor neznámý

„Nejlepší motorkářské zážitky začínají tam, kde končí silnice.“ – autor neznámý „Motorkářské závody jsou jako život – plné překážek, ale i úspěchů.“ – autor neznámý „Jezděte vždycky tak, jako byste měli na motocyklu někoho, koho nejvíce milujete.“ – autor neznámý

„Motorkářem se nezrodíš, ale staneš se jím.“ – autor neznámý

ahoj, podělíte se o motta týkající se motorek a motorkářů? z jednoho filmu určitě znáte: SPAL GUMU, NE DUŠI … jaké bude další?

„Život je jako jízda na motocyklu – užíváš si každou zatáčku a snažíš se držet rovnováhu.“ – autor neznámý

ahoj, podělíte se o motta týkající se motorek a motorkářů? z jednoho filmu určitě znáte: SPAL GUMU, NE DUŠI … jaké bude další?

„Motorkáři neumírají, jen se přesouvají na jinou cestu.“ – autor neznámý

Jsme motorkáři stejně jako ty! Motorkářský web zaměřený na motorkářské oblečení – moto boty, moto bundy, moto kalhoty, moto kombinézy, moto přílby, moto rukavice, příslušenství a díly. Garantujeme 100% bezpečný nákup.

„Motorkářská jízda není o tom, kdo je první, ale o tom, kdo si užívá cestu.“ – autor neznámý

„Není nic lepšího, než jet na motorku a zapomenout na všechny problémy.“ – autor neznámý

„Motorkářství není jen o strojích, ale o lidech, kteří je řídí.“ – autor neznámý

„Nejlepší motorkářské zážitky začínají tam, kde končí silnice.“ – autor neznámý

„Motorkářské závody jsou jako život – plné překážek, ale i úspěchů.“ – autor neznámý

„Jezděte vždycky tak, jako byste měli na motocyklu někoho, koho nejvíce milujete.“ – autor neznámý

„Motorkářství není jen o tom, jak rychle můžeš jet, ale i o tom, jak rychle můžeš zastavit.“ – autor neznámý

„Jediná věc, která je lepší než motorka, je jezdit na motorce se svými přáteli.“ – autor neznámý

„Motorkářské srdce bije na frekvenci výfuku.“ – autor neznámý

Politické Citáty

„Většina lidí se bojí života, ale motorkáři se nebojí smrti.“ – autor neznámý

Děkujeme Vám za přečtení našeho článku „Motorkářské Motta“. Doufáme, že se Vám líbil a přinesl Vám inspiraci pro Vaše další motorkářské dobrodružství. Pokud máte nějaké další nápady na téma motorkářství, neváhejte nás kontaktovat. Budeme rádi, když Vám pomůžeme a sdílíme s Vámi naše zkušenosti. Až zase usednete na svůj motocykl, nezapomeňte si užít ten pocit svobody, který Vám motorkářství přináší. Rychle a bezpečně se vozit, to je naše motto. Díky za pozornost!

Rate article