Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Mnich, Který Prodal Své Ferrari

1. Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst.
2. Mních, ktorý predal svoje ferrari – Robin Sharma
Thank you for watching!
3. Antikvariát u Brouků Zlín
q3
4. Knižní paralela
q4
5. I když se častokrát stane, že velká očekávání vás pak v závěru zklamou, musím říct, že by mě tato kniha zklamala i tak.
6. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize.
7. Tato „úchvatná knížka, která přináší potěšení i poznání“, jak se o ní vyjádřil Paulo Coelho, byla přeložena do třiačtyřiceti jazyků a inspiruje miliony čtenářů na celém světě.
8. Tato „úchvatná knížka, která přináší potěšení i poznání“, jak se o ní vyjádřil Paulo Coelho, byla přeložena do třiačtyřiceti jazyků a inspiruje miliony čtenářů na celém světě.
9. Booktook.cz
q9
10. Antikvariát Brno
q10
11. Tato „úchvatná knížka, která přináší potěšení i poznání“, jak se o ní vyjádřil Paulo Coelho, byla přeložena do třiačtyřiceti jazyků a inspiruje miliony čtenářů na celém světě.
12. Tato „úchvatná knížka, která přináší potěšení i poznání“, jak se o ní vyjádřil Paulo Coelho, byla přeložena do třiačtyřiceti jazyků a inspiruje miliony čtenářů na celém světě.
13. Knihcentrum
q13
14. Antikvariát Dana Kurovce
q14
15. Tato „úchvatná knížka, která přináší potěšení i poznání“, jak se o ní vyjádřil Paulo Coelho, byla přeložena do třiačtyřiceti jazyků a inspiruje miliony čtenářů na celém světě.
16. Tyeen – iDnes
q16
17. Libera Littera
q17
18. Tato úchvatná knížka, která přináší potěšení i poznání, jak se o ní vyjádřil Paulo Coelho, byla přeložena do třiačtyřiceti jazyků a inspiruje miliony čtenářů na celém světě.
19. Knihcentrum
q19
20. Antikvariát Knihobot
q20
21. Možná právě díky této knize, která byla přeložena do 43 jazyků, dojdete k sebepoznání a začnete na svět.
22. Mnich Který Prodal Své Ferrari.
23. Databáze knih
q23
24. Antikvariát PASEKA
q24
25. Sharma popisuje hledání identity na příběhu Juliana Mantla, úspěšného, známého a velice bohatého právníka.
26. Antikvariát Valentinská
q26
27. Antikvariát Brno
q27
28. Anet’s eyes – WordPress.com
q28
29. Mámou stylově
q29
30. Tato „úchvatná knížka, která přináší potěšení i poznání“, jak se o ní vyjádřil Paulo Coelho, byla přeložena do třiačtyřiceti jazyků a inspiruje miliony čtenářů na celém světě.
31. Audiokniha Mnich, který prodal své ferrari, kterou pro v původní podobě napsal autor Robin Shilp Sharma, je pro Vás připravena ke stažení do počítače, mobilního telefonu i tabletu či jiného zařízení.
32. Knihcentrum
q32
33. Tato „úchvatná knížka, která přináší potěšení i poznání“, jak se o ní vyjádřil Paulo Coelho, byla přeložena do třiačtyřiceti jazyků a inspiruje miliony čtenářů na celém světě.
34. Blogerky.cz
q34
35. Antikvariát Dana Kurovce
q35
36. Tato „úchvatná knížka, která přináší potěšení i poznání“, jak se o ní vyjádřil Paulo Coelho, byla přeložena do třiačtyřiceti jazyků a inspiruje miliony čtenářů na celém světě.
37. SharmakestaženíPDFKnihapatřícímezi nejznámějšíklasickádílasduchovnía.
38. Modré Knihkupectví
q38
39. Beletrie.eu
q39
40. Antikvariát Knihobot
q40
41. Romča Sedláčková – WordPress.com
q41
42. Kniha je odvozena od Sharmovy osobní zkušenosti, poté, co opustil svou kariéru soudního právníka ve věku 25 let.
43. Vyprávění o prestižním právníkovi, Julianu Mantleovi, který ve svém hektickém životě dostane infarkt a zhroutí se přímo v soudní síni.
44. Objednávejte knihu Mnich, který prodal své Ferrari v internetovém knihkupectví Megaknihy.
45. Vzal jsem si sebou knížku Mnich, který prodal své ferrari, na kterou jsem získal několik supr referencí a mimo mi ji doporučil na Twitteru Michal Kubíček.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: