Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Maradona Ruka

1. Bilo je lepo jer je delovalo kao neka simbolična osveta Engleskoj – završio je Maradona o golu koji je najbolniji trenutak u istoriji ostrvskog fudbala.
2. Top 10 Dirty Goals in Football History
Thank you for watching!
3. ISport – Blesk.cz
q3
4. Maradona nejprve pláchl soupeřům ve středu hřiště, pak udělal kličku jednomu obránci, druhému, brankáři Shiltonovi a pohodlně zasunul míč do odkryté sítě.
5. ChinaExpress
q5
6. Diego Maradona – dva v jednom: dobrácký kluk z chudého předměstí Buenos Aires a nezvladatelný divoch, který si neví rady s raketově rostoucím zájmem o svou osobu.
7. Godine, a sada nam je donela i papu“, rekao je legendarni Dijego Armando Maradona.
8. Futbal – Pravda
q8
9. Nejlepší akce v Praze dnes, zítra, o víkendu | CityBee
q9
10. Hospodářské noviny
q10
11. Maradona: Boží ruka, bílé nozdry a náruč Camorry Dokumentární gangsterka, která vás naučí milovat fotbal, Neapol a nakonec i Diega Maradonu.
12. Maradona uviedol, že tento gól bol „trochu Maradonova hlava a trochu božia ruka“.
13. ČT24 – Česká televize
q13
14. Već u direktnom TV prenosu, celom svetu je bilo jasno da je Maradona u nedostatku centimetara isturio ruku i lobovao Šiltona na nedozvoljen način, ali su sudija iz Tunisa Ali bin Naser i njegovi pomoćnici propustili to da uoče.
15. Maradona nejprve pláchl soupeřům ve středu hřiště, pak udělal kličku jednomu obránci, druhému, brankáři Shiltonovi a pohodlně zasunul míč do odkryté sítě.
16. Kulturní zařízení města Přibyslav
q16
17. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected.
18. InfoDnes.cz
q18
19. Pour amplifier l’effet d’annonce, ce dernier tweet est accompagné d’un lien vers le site Nécropédia (qui précise pourtant que Maradona n’est pas mort).
20. Sportovní listy
q20
21. ISport365.cz
q21
22. Sport – Aktuálně
q22
23. Český rozhlas České Budějovice
q23
24. Maradona is an Indian Malayalam-language film directed by debutant Vishnu Narayan and starring Tovino Thomas in the title role.
25. Maradona je postao svetac, a Argentinci taj dan i dalje slave kao nacionalni praznik.
26. Trops-sport.cz
q26
27. Bilo je lepo jer je delovalo kao neka simbolična osveta Engleskoj – završio je Maradona o golu koji je najbolniji trenutak u istoriji ostrvskog fudbala.
28. Muži v Česku
q28
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: