Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Machiavelliho Citáty

1. Moc mě to bavilo a už teď se těším, až si přečtu druhý a hned potom třetí díl.
2. MLUVENÉ SLOVO Fuks, Ladislav Smrt morčete KOMEDIE
Thank you for watching!
3. Citáty slavných osobností
q3
4. Niccolò di Bernardo dei Machiavelli byl italský diplomat, politik, historik, filozof, spisovatel, dramatik a básník renesance.
5. Citáty slavných osobností
q5
6. Kdyby Machiavelli věděl, jací géniové se ohánějí jeho větami vytrženými z kontextu či si dávají citáty, které nikdy neřekl ani nenapsal (účel světí prostředky) na sociální sítě, asi by raději skočil šipku z ….
7. Oficiální kruhy je z větší části připisují osobám, které je buďto nikdy nevyslovily, anebo je ….
8. Marxismus.cz
q8
9. Citáty slavných osobností
q9
10. Vladimír Putin je politik, který politickou technologii ovládá velmi dobře a vyzná se v ní tak, jako by četl Machiavelliho, a on ho jistě četl.
11. SlidePlayer
q11
12. Antikvariát Ichtys
q12
13. Citáty slavných osobností
q13
14. Www.greelane.com
q14
15. Vesmír o Nás
q15
16. Budoucnost, minulost Citáty o bohatství a chudobě Citáty o bolesti Citáty o čase a věku Citáty o dobru a zlu Citáty o hudbě Citáty o kráse Citáty o lásce Citáty o manželství Citáty o moci Citáty o mužích Citáty o myšlení Citáty o náboženství Citáty o naději Citáty o nenávisti Citáty o nevěře Citáty o osudu.
17. Svojich politických ambícií sa nevzdal, ale tieto sa už nenaplnili – ani v roku 1527, keď bola republika znovu obnovená a Machiavelli náhle zomrel.
18. IFenomen.cz
q18
19. Citáty slavných osobností
q19
20. Nakladatelství Portál
q20
21. Kdyby Machiavelli věděl, jací géniové se ohánějí jeho větami vytrženými z kontextu či si dávají citáty, které nikdy neřekl ani nenapsal (účel světí prostředky) na sociální sítě, asi by raději skočil šipku z věže Palazzo Vecchio.
22. Politiky prováděné bez ohledu na použité prostředky v zájmu vyššího cíle.
23. Když byl ještě mladý, dokázal se dostat slušněvzdělání: dokonalá znalost latinského jazyka se stala nejdůležitější výhodou Machiavelli.
24. Machiavelli Nepochopený muž – White Michael – Všeobecně uznávaný životopisec Michael White nás v této seriózním výzkumem podložené knize seznamuje s Machiavelliho životem a vysvětluje, jak byly jeho myšlenky po dobu pěti set let ne správně chápány a.
25. Ing. František Knížek
q25
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Scriptum.cz
q27
28. SlidePlayer
q28
29. Nejdůležitějším přínosem Machiavelliho podle mě je, že se snažil zhodnotit politiku takovou, jaká je , a nestavět vzdušné zámky utopických ideálních zřízení jako mnoho před ním i ….
30. Www.greelane.com
q30
31. ABZ knihy – ABZ.cz
q31
32. Iva Radulayová
q32
33. Citáty slavných osobností
q33
34. Je to poměrně zajímavá kniha, která je vlastně takovým souborným návodem k ideálnímu vládnutí, jak jej chápal Machiavelli.
35. SlidePlayer
q35
36. Citáty slavných osobností
q36
37. Citáty, motta, výroky
q37
38. Ti odstranili republikánské zřízení, Machiavelli byl obviněn z příprav spiknutí a po propuštění z vězení byl vyhnán z Florencie.
39. Iva Radulayová
q39
40. Knižní klub
q40
41. Italský politik, diplomat a vojenský teoretik.
42. Je to poměrně zajímavá kniha, která je vlastně takovým souborným návodem k ideálnímu vládnutí, jak jej chápal Machiavelli.
43. Citáty slavných osobností
q43
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: