Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Lidská Hloupost

1. Díky stránce Fail Army jsou tato videa právě i na oblíbeném Facebooku a divili byste se, kolik už jich existuje.
2. Pesar Lidská Hloupost
Thank you for watching!
3. Tatjana Havelková – iDnes
q3
4. Tatjana Havelková – iDnes
q4
5. V současné době se věnuje cestovatelským dokumentům, tři roky natáčel seriál Češi zachraňují s průvodcem Danem Bártou o ohrožených druzích zvířat z různých částí planety a českých přírodovědcích, kteří se zabývají jejich záchranou.
6. Harmonie Monika
q6
7. SlidePlayer
q7
8. Televize Seznam
q8
9. Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
10. Pro milovníky louskání mysterek metodou BF snad mužeme prozradit, že schránka je uložena v blízkosti sídla jisté organizace, kde se po dlouhá léta stretávala a do dnes stretává snad v té nejdábelštejší možné kombinaci jakou bezesporu je lidská hloupost s paranoií, cili s psychózou vyznacující se zejména bludy.
11. Citáty slavných osobností
q11
12. SlidePlayer
q12
13. Vždycky bylo, je, a já se domnívám, že i bude, na světě víc lidí hloupých a nevzdělaných, než chytrých a vzdělaných, i když chytrost a vzdělanost nejsou na sobě přímo závislé.
14. Citáty slavných osobností
q14
15. Včera nás kontaktovala rodina malé Emičky, konkrétně její maminka a poprosila nás, abychom uveřejnili poděkování, citujeme: „Těm, kteří naší rodině pomohli bezprostředně po nehodě na místě, dále hasičům, policistům a záchranářům, kteří u nehody zasahovali, lékařům a sestřičkám ve Fakultní nemocnici Plzeň a samozřejmě také děkuji tisícům lidí.
16. Jeden málem přišel o život, druhý jen o nohy, třetí si posedí ve vězení a čtvrtému se nepovedlo napodobit zásnubní fotografie.
17. Albatros Media
q17
18. 17/09/2018 · This video is unavailable.
19. Dotekomanie.cz
q19
20. Citáty slavných osobností
q20
21. Budějcká Drbna
q21
22. Superturnaj
q22
23. Mláďata divokých zvířat mají tradičně největší problém s hloupými lidmi a jejich chovanci – psy a kočkami.
24. Je na ní do pískovce vyrytý nápis, lidé z fotky ovšem tvrdí, že jde o podvrh Je na ní do pískovce vyrytý nápis, lidé z fotky ovšem tvrdí, že jde o podvrh.
25. SMARTmania.cz
q25
26. Pro letošní sezónu se nám podařilo rozšířit náš tým o další dvojici, navštívili jsme mnoho klubů i mnoho zemí a věřím, že naprostá většina organizátorů byla s našimi službami spokojena, stejně jako většina z Vás, našich zákazníků.
27. Čeština: ·lidská vlastnost způsobující to, že je člověk hloupý· věc, která nedává smysl nebo není užitečná Nedělej hlouposti.
28. Autor: Rejpal | Led 29, 2019 | Diskuze | 0 komentářů Nedávno byl vydán zákon, že každý majitel bez povolení si může pokácet co chce.
29. Hlupák je ten, kdo nemá ani tolik ducha, aby byl marnivcem.
30. Jen lidská hloupost a chamtivost, hodnotí šéf dvorské zoo čínskou legalizaci výrobků z nosorožčích rohů Pavel Podešva Obchodování s výrobky z nosorožčích rohů a tygřích kostí a drápů bylo v ….
31. Téma Lidská hloupost popisuje jedna z žen na webu eMimino – přečtěte si její deníček a další příběhy o snažení, těhotenství, narození a mateřství.
32. Pro letošní sezónu se nám podařilo rozšířit náš tým o další dvojici, navštívili jsme mnoho klubů i mnoho zemí a věřím, že naprostá většina organizátorů byla s našimi službami spokojena, stejně jako většina z Vás, našich zákazníků.
33. Www.instazu.com
q33
34. U té první si tím však nejsem tak jist.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: