Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Lež Citáty

1. Udělali jsme za vás většinu práce a shromáždili jsme ty nejkrásnější citáty o lásce a citáty o zamilovanosti na jednom místě.
2. R. A. Dvorský: Láska je lež
Thank you for watching!
3. Odkaz na stránku Citáty – Lež Pokud vás stránka citátů na téma Lež zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód ….
4. Knihcentrum
q4
5. [Shelley Percy Bysshe] Nejjistěji lže ten, kdo pravdu pouze zfalšuje a nevymýšlí si úplnou lež.
6. Rozličným akademickým odborníkům, renomovaným publicistům a dalším jednotlivcům slouží tento citát jako důkaz, že nacistická propaganda stavěla na lži a že právě díky stále se opakujícím lžím dokázal.
7. Nejzajímavější citáty o lži od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma lež.
8. Život bez filtru
q8
9. Booktook.cz
q9
10. Citáty slavných osobností
q10
11. Tato stránka je o citátech, Podle mého názoru jsou citáty od toho aby vyjádřili to co nás zrovna trápí nebo i tom jací jsme.
12. 06/04/2018 · This video is unavailable.
13. SlidePlayer
q13
14. Motivační citáty
q14
15. Www.rajce.net
q15
16. Každý citát a není přitom důležité z jaké doby pochází, vypráví svůj příběh, vypráví o nějaké zkušenosti o předsevzetí.
17. Alkohol, drogy Bohatství a peníze Čas Činy Člověk Dary Děti Divadlo a herci Dobro a zlo Domov Filozofie Genialita Historie Hlad, jídlo a pití Hloupost Hněv Hudba Humor a vtip Chvála Krása Kritika Láska Lidské vlastnosti Literatura Manželství Moudrost a rozum Móda a oblékání Muž Naděje Nemoc a bolest Nenávist.
18. Www.rajce.net
q18
19. Bez ohledu na to, jak jste unavení,.
20. Lilousaspol – Blog.cz
q20
21. Vše Životní Styl Příslov í Legrácky Citáty.
22. Www.rajce.net
q22
23. Citát nový rok: Bez čeho se v novém roce určitě obejdu, jsou falešní lidé, prázdné sliby, zklamání, smutné dny, pokrytectví a lži….
24. Všechny citáty jsou pravdivé i když se nám to nezdá.
25. Člověk musí mít pocit, skutečnou touhu k výměně myšlenek s ostatními, aby zjistil vše, co lež může zahrnovat.
26. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
27. Věřím, že lidstvo ji potřebuje, ale ještě víc potřebuje lež, která mu lichotí, utěšuje ho, dodává mu nekonečnou naději.
28. FXstreet.cz
q28
29. Pokud má někdo s tebou problém… Není pro mě jednoduché důvěřovat… Přílišné přemýšlení může způsobovat problémy… Skvělé posilování srdce je… Skvělé přátelství je založeno na dvou pravidlech….
30. Každý den s citátem
q30
31. Manipulátoři
q31
32. Trololol.cz
q32
33. Odkaz na stránku Citáty – Komunismus Pokud vás stránka citátů na téma Komunismus zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
34. Citáty slavných osobností
q34
35. Platón: Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.
36. Citáty slavných osobností
q36
37. Podívej se na citáty o lži, ale i mnohé další citáty, nejen na téma lež.
38. Citáty slavných osobností
q38
39. Nevinnost – Blog.cz
q39
40. Magdalena Čevelová
q40
41. Motivační citáty
q41
42. Každý den s citátem
q42
43. Nasdileno.cz
q43
44. Knihy Dobrovský
q44
45. Knihy Dobrovský
q45
46. Život s Kristem.cz – s Kristem
q46
47. Komunismus nebyl nebezpečný tím, že byl lží, nýbrž, že byl polopravdou.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: