Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Lenin Citáty

1. Citáty Vladimír Iljič Lenin Objavte zaujímavé a overené citáty · Vladimir Iľjič Lenin , vlastným menom Vladimir Iľjič Ulianov bol ruský marxist….
2. ZLATÁ SLOVA O LÁSCE – GOLDEN WORDS OF LOVE
Thanks for watching!
3. Žurnál – Pravda
q3
4. Zprávy – Aktuálně
q4
5. Citáty slavných osobností
q5
6. Nová republika
q6
7. Další jména: Wladimir Iljitsch Lenin Reklama Vladimir Iljič Uljanov, který přijal přezdívku Lenin, byl komunistický politik a revolucionář, vůdce bolševické strany, první předseda vlády SSSR a teoretik leninismu, který definoval jako adaptaci marxismu v období ….
8. Antikvariát U nás
q8
9. Citáty slavných osobností
q9
10. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
11. Sleviste.cz
q11
12. Citáty slavných osobností
q12
13. Citáty o životě Aforismus Citáty o lásce Rodina – Citáty o rodině Štěstí – citáty o štěstí Citáty o smrti Žena – citáty o ženách Práce – citáty o práci Citáty o přátelství Hlášky Hudba – Citáty o hudbě Zklamání – citáty o zklamání Motivační citáty Peníze – Citáty o penězích Vtipné citáty Šachy.
14. Citáty slavných osobností
q14
15. Vladimir Iľjič Lenin , vlastným menom Vladimir Iľjič Ulianov bol ruský marxist… (page 3).
16. Vladimir Iljič Uljanov, který přijal přezdívku Lenin, byl komunistický politik … (strana 4).
17. Lenin citáty Ochraňovat naši mladou republiku zavedením a prováděním tvrdých potlačení, odstranit všechny viníky a podezřelé nebo ty, kteří by mohli být podezřelí, dát do koncentračních táborů, vytvořit rudý teror, potrestat smrtí všechny osoby pokládané za vinné a členy jejich rodin dát do koncentračních táborů k tomu účelu zřízených.
18. SlidePlayer
q18
19. EuroZprávy.cz
q19
20. Www.greelane.com
q20
21. Citáty Vladimír Iljič Lenin Objavte zaujímavé a overené citáty · Vladimir Iľjič Lenin , vlastným menom Vladimir Iľjič Ulianov bol ruský marxist… (page 4).
22. 5 000 citátů pro každý den – Histo.cz
q22
23. Antikvariat.eu
q23
24. Jeden z nejlepších citátů tohoto autora: „Aby se dosáhlo velkého, je třeba začít s menším.
25. Člověka soudíme ne podle toho, co o sobě říká, nebo co si o sobě myslí, ale podle toho, co dělá.
26. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
27. Bolševik, který napadá drobného rolníka není bolševikem, není ani reformistou a ani pokrokovým socialistou, ale je zločincem.
28. Žurnál – Pravda
q28
29. Www.antikvariatpocta.cz
q29
30. Oblibeneknihy.cz
q30
31. Citáty Vladimir Iljič Lenin – výběr z nejlepších citátů.
32. Vladimir Iľjič Lenin – Vlastným menom Vladimir Iľjič Ulianov – ruský marxistický revolucionár a architekt moderného komunizmu – boľševizmu.
33. Citáty Vladimír Iljič Lenin Objevte zajímavé a ověřené citáty · Vladimir Iljič Uljanov, který přijal přezdívku Lenin, byl komunistický politik … (strana 2).
34. Citáty Vladimir Iljič Lenin – výběr z nejlepších citátů.