Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Kundera Citáty

1. L’Histoire, d’abord, avec cette étrange partie de chasse racontée par Staline, au cours de laquelle il tua.
2. Nezáviď a jednej
Thank you for watching!
3. SlidePlayer
q3
4. Citáty slavných osobností
q4
5. Citáty slavných osobností
q5
6. Citáty Milan Rastislav Štefánik (1880 – 1919) – nejkrásnější citáty o lásce, životě, Milan Kundera quotes, autoři od písmene S.
7. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
8. Citáty (86) „Ví, že zde nezůstane, že půjde dál, ještě dál, protože kdyby zde umřela, zavalili by ji kamenem, a pro ženu, která nikde nemá stání, je nesnesitelná představa, že by se její útěk navždy zadtavil.
9. Citáty slavných osobností
q9
10. Kundera, l’anti-kitsch De te fabula narratur Horace La notion de kitsch, telle qu’elle se déploie tout au long de l’œuvre de Milan Kundera, n’entretient que peu de rapports avec la signification que le terme a acquise dans la langue courante.
11. Láska k ženě v žádném případě neznamená, že si muž nasadí klapky na oči a nevidí krásu jiných žen.
12. V roce 1979 byl zbaven československého státního občanství a jeho dílo bylo v Československu až do sametové revoluce zakázáno.
13. Myinstafile
q13
14. Červený knír
q14
15. Kundera Milan Muž smí chtít po ženě cokoli, ale nechce-li jednat jako surovec, musí jí umožnit, aby jednala v souladu se svými nejhlubšími sebeklamy.
16. Červený knír
q16
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Citáty o lásce: Kundera, Milan Láska je cit, který nám dává falešnou iluzi poznání.
19. Změň svět – Webnode
q19
20. SlidePlayer
q20
21. „A já také vím, že kdybych překročila tu hranici, přestala bych být sama sebou, stala bych se někým jiným, a vůbec nevím kým a děsím se toho, té strašné změny, a proto hledám lásku, zoufale hledám lásku, do níž bych mohla vejít taková, jaká dosud ještě jsem, se svými starými ideály, protože já nechci, aby se můj.
22. SlidePlayer
q22
23. Česká televize
q23
24. Knihkupectví Ládví
q24
25. Karel Sýkora – iDnes
q25
26. Antikvariát Olomouc Holice
q26
27. Apple Books
q27
28. Il commence à se faire connaître dans les années soixante en publiant des poèmes et en éditant une anthologie de la poésie d’Apolli….
29. Modrý koník
q29
30. Slávka Knihomolka
q30
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: