Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Křesťanské Aforismy

1. Snadno si efektivně využijete poštovné (samozřejmě s ohledem na celkovou váhu,rozměry a skladbu sortimentu) zakoupením dalších předmětů,proto se podívejte i na moje další aukce.
2. Zdeňka Ortová Koukejte do výstřihů
Thank you for watching!
3. Volnamyslenka.wz.cz
q3
4. EStránky.cz
q4
5. SlidePlayer
q5
6. Křesťanskéaforismy PavelKosorin Křesťanskéaforismy-PavelKosorinkestaženíPDFKnihaaforismů,vekterésiautor všímákřesťanskýchtémat,pravdapostojů.
7. Pavel Kosorin (*1964) je český humorista a autor aforismů, ředitel Centra sociálních služeb Armády spásy v Brně.
8. Od axiomu existence Boha jako důvodu a moudrosti rozptýlené v každém aspektu skutečnosti, lze odvodit známky týkající se trojice, která září z každé přirozené entity, rozumnost vtělení, vliv.
9. Www.luterani.cz
q9
10. Svatební asistentka
q10
11. 3/ Výstava obrazů a kreseb s novozákonními tématy Škola Voršilek Praha – za Novou scénou Národního divadla Od 3.
12. Červený knír
q12
13. Institut pro studium literatury
q13
14. Křesťanské knihkupectví
q14
15. BTM – Brněnská tisková misie
q15
16. Nakladatelství Cesta
q16
17. ,domácích skupinkách’, což jsou společenství zpravidla šesti až dvanácti lidí, kde je větší možnost se vzájemně poznat a navázat mezi sebou hlubší přátelství než na velkých shromážděních.
18. Česká křesťanská akademie
q18
19. Dotisk úspěšné a rychle rozebrané knihy aforismů, ve které si autor všímá křesťanských pravd, témat a postojů.
20. Pavel Kosorin býval kazatelem v mém sboru, dnes inspiraci sbírá jako ředitel AS v Brně.
21. Je nutná alespoň mírně pokročilá znalost angličtiny.
22. Www.antikvariatukostela.cz
q22
23. SlidePlayer
q23
24. Antikvariát Valentinská
q24
25. Citáty slavných osobností
q25
26. Na základě řeckého idealismu vytvořil první systematický nárys křesťanské nauky (Peri archón, dochovaný pouze v Rufinově překladu, De principis – O základech, kterými jsou Bůh, svět, svoboda a ….
27. Městská knihovna
q27
28. / Apoštol Pavel si zakládal na ekonomické soběstačnosti – kdyby žil dnes, nepřesvědčoval by stát, aby byl štědřejší, ale vybízel by lidi, aby byli podnikavější.
29. “ S Bohem přeskočím i zeď: Sláva vítězům, čest poraženým, aneb, Ameriku objevili bezdomovci: Slovo dalo slovo: Věřte nebo ne : aforismy a bonmoty pro věřící i nevěřící: Život je.
30. 1146) Církev Křesťanské společenství Ostrava již třetí rok přichází s nabídkou pro širokou veřejnost – možnost nejen si přečíst krátkou pasáž z Bible – ale i zároveň ji vlastnoručně opsat na připravené archy papíru.
31. Co však v tomto tak únavném boji umožňuje vytrvat, není ani tak láska k životu jako strach před smrtí, která nevyhnutelně stojí v pozadí a může se objevit každým okamžikem.
32. Sobectví je nejjistější způsob, jak si v životě co nejvíce našetřit a co nejméně užít.
33. DocPlayer.cz
q33
34. SlidePlayer
q34
35. Křesťanské knihkupectví
q35
36. Augustiniánské opatství a farnost
q36
37. Kamarád mi ale nedávno řekl, že to není křesťanské, že je to projev pýchy, že chci ukazovat holkám svoje svaly, a že Bohu se takové ukazování nelíbí, že budu jako ….
38. Zobrazuji 1 – 10 z 1,240 pro vyhledávání: ‚“aforismy“‚, doba hledání: 0,07s Výsledků na stránku 10 20 40 60 80 100 Seřadit podle Relevance Od nejnovějšího Od nejstaršího Autor Název.
39. Antikvariát Avion
q39
40. Antikvariat-trutnov.com
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: