Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Krátké Citáty O Rodině

1. (Karel Slavoj Amerling) Člověk by měl milovat své rodiče – pokud si je jist, že spolu spali, protože ho chtěli, a nemají ho jen proto, že spolu spali.
2. smutný příběh
Thank you for watching!
3. Podívej se na citáty o rodině, ale i mnohé další citáty, nejen na téma rodina Citáty o rodině se skvěle hodí jako text na gratulace, ale štěstí s nimi uděláte i mezi přáteli a v kruhu rodinném.
4. Wallvinil.cz
q4
5. Vesele-veci.sk
q5
6. Tattoomania
q6
7. Sleviste.cz
q7
8. Magdalena Čevelová
q8
9. Citáty slavných osobností
q9
10. Www.majaargakijevaphotography.com
q10
11. BleuBazaar CZ
q11
12. Těhotenství, porod, miminka a batolata.
13. Nejlepší citáty o životě Den co den nesčetněkrát myslím na to, že můj vnější i vnitřní život má oporu v tom, co vykonali a co konají lidé současní i ti, co už zemřeli, myslím na to, že se musím snažit dávat tolik, kolik jsem úplně sám přijal a přijímám.
14. Blesk pro ženy – Blesk.cz
q14
15. Podívejte se, co o lidech, jejich vlastnostech, ctnostech i nectnostech řekli slavné osobnosti a možná zjistíte, že lidé, ať dnes nebo před stovkami let, se příliš nezměnili.
16. Citáty slavných osobností
q16
17. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
18. Podívej se na vtipné citáty, ale i mnohé další citáty, nejen na téma vtipné.
19. Jazyková škola LITE
q19
20. Svatební asistentka
q20
21. Pohleďte na jeho šlechetnost bez domýšlivosti, přátelství bez závisti, krásu bez marnosti.
22. Žena – citáty o ženách Dcera – Citáty o dcerách Citáty o lásce Citáty o fotbale Citáty o smrti Práce – citáty o práci Tanec – Citáty o tanci Válka – Citáty o válce Aforismus Magie – citáty o magii Maminka – Citáty o matkách Všechny kategorie.
23. Každý den s citátem
q23
24. Citáty slavných osobností
q24
25. SlidePlayer
q25
26. 2007 # Cokoliv dá Ti osud, to snášej a vyhraješ nad ním.
27. Sleviste.cz
q27
28. Najzaujímavejšie citáty o spánku od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému spánok Citáty » O spánku Snívalo sa mi Zaspal som a snívalo sa mi, že život je radosť, prebudil som sa a videl som, že život je povinnosť, pracoval som, a hľa, povinnosť bola radosť Nejzajímavější citáty o spánku od.
29. Tyto citáty vám pomohou si uvědomit spoustu věcí a je dobré, si je přečíst, když si nejste svojí láskou jisti nebo o ní pochybujete.
30. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: