Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Komunistické Citáty

1. Za komunistické totality byl významným představitelem disentu a po revoluci se stal ministrem kultury ČR a prvním předsedou Poslanecké sněmovny České republiky.
2. Jan Werich – Lekce svobody
Thank you for watching!
3. ·Popis: sovětský státní a stranický činitel, člen Komunistické strany Sovětského svazu (KSSS) od roku 1918.
4. „Pokud vpouštíme čínské firmy do naší kritické infrastruktury, musíme si uvědomit, že tak zprostředkovaně předáváme klíče k těm nejcitlivějším oblastem čínské komunistické straně.
5. Citáty slavných osobností
q5
6. Jedním z těchto lidí je bezpochyby učitel angličtiny Jack Ma, který založil Alibaba Group a stal se nejbohatším obyvatelem Číny nebo je za něj alespoň považován.
7. , a súčasne som pánovi prezidentovi navrhol zoz-nam osôb, ktorými má byť vláda doplnená a rekonštruovaná.
8. Booktook.cz
q8
9. Zuzana Staňková
q9
10. Přes své levicové přesvědčení však v roce 1929 podepsal Manifest 7, což byl protest sedmi umělců proti novým názorům.
11. Čínské úřady chystají nové vydání sbírky politických myšlenek revolucionáře a politika Mao Ce-tunga, známé ve světě jako Rudá knížka.
12. Jan Ziegler – iDnes
q12
13. Citáty slávnych osobností
q13
14. Citáty slavných osobností
q14
15. Otevřené noviny
q15
16. Citáty slavných osobností
q16
17. Citáty Komunista, který nedokázal, že umí sjednocovat a nenápadně řídit práci odborníků tím, že vnikne do podstaty věci a podrobně ji zkoumá, takový komunista často jen škodí.
18. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
19. Citáty slavných osobností
q19
20. Manipulátoři
q20
21. Libor Friedel
q21
22. Audiolibrix
q22
23. Citáty slavných osobností
q23
24. Citáty slavných osobností
q24
25. Citáty Komunista, který nedokázal, že umí sjednocovat a nenápadně řídit práci odborníků tím, že vnikne do podstaty věci a podrobně ji zkoumá, takový komunista často jen škodí.
26. Seznam Zprávy
q26
27. „Pokud vpouštíme čínské firmy do naší kritické infrastruktury, musíme si uvědomit, že tak zprostředkovaně předáváme klíče k těm nejcitlivějším oblastem čínské komunistické straně.
28. Citáty slavných osobností
q28
29. Otevřené noviny
q29
30. Nakladatelství Academia
q30
31. Najzaujímavejšie citáty o osobnosti od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému osobnosť.
32. Citáty slávnych osobností
q32
33. Citáty, O jedlu, O pravde, Život „O Leninovi: „Práve v Leninovom prípade prichodíme k jadru veci: nejde o to, ako, ale o čo hrať.
34. Kvůli svým snahám o zamezení komunistickému převzetí moci musel po únorovém převratu odejít do exilu.
35. Manipulátoři
q35
36. , a súčasne som pánovi prezidentovi navrhol zoz-nam osôb, ktorými má byť vláda doplnená a rekonštruovaná.
37. Pokud někde v Evropě začne revoluční kvas, bude to v Německu… Vítězství revoluce v Německu je zajištěním vítězství revoluce světové.
38. Citáty, O jedlu, O pravde, Život „Pokiaľ vláda, a podotýkam, že akákoľvek, sa rozhodne navrhovať zákon, ktorý je proti záujmu občanov, určite by som sa ako prezident jasne a verejne k tomu vyjadril.
39. Josif Vissarionovič Džugašvili známý též jako Stalin byl Generální tajemník Komunistické strany Sovětského svazu v letech 1922–1952.
40. Manipulátoři
q40
41. Citáty – Reformy.cz
q41
42. Nejlepší rady
q42
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: