Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Kdo Ženu Má A Nelíbá

1. „Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
2. JAK POZNAT, ŽE TĚ TAKY MILUJE
Thank you for watching!
3. Motto: Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
4. Citáty slavných osobností
q4
5. Ručně pískované sklenice na víno o objemu 0,3 l s nápisem „Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je kdo ženu má a nelíbá,kdo zábavě se vyhýbá,na toho vemte ….
6. SlidePlayer
q6
7. „Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
8. Každý den s citátem
q8
9. Pebrni.blog – Blog.cz
q9
10. Showing Media For Hashtag #kiss
q10
11. Malešovská hospůdka
q11
12. Jan werich „kdo vÍno mÁ a nepije, kdo hrozny mÁ a nejÍ je, kdo Ženu mÁ a nelÍbÁ, kdo zÁbavĚ se vyhÝbÁ, na toho vem biČ a hŮl, to nenÍ ČlovĚk, to je vŮl“ Jídelní ….
13. Hostinecpavlov – Webgarden
q13
14. Pavel Vrba – Idnes
q14
15. Www.vinotekasumperk.cz
q15
16. Citáty slavných osobností
q16
17. „Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
18. Kdo má víno a nepije, kdo má hrozny a nejí je, kdo má ženu a nelíbá, kdo se srandě vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je VŮL.
19. Hostinecpavlov – Webgarden
q19
20. Libimseti.cz
q20
21. OSMISMĚRKY – malované křížovky
q21
22. Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
23. Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je,kdo ženu má a nelíbá,kdo zábavě se vyhýbá,na toho vemte bič a hůl,to není člověk, to je vů.
24. Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
25. Darkohol.cz
q25
26. Flamberg | Žďár nad Sázavou
q26
27. Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk to je vůl.
28. Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
29. „Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
30. A na závěr náš nejoblíbenější: „Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
31. Vinotekauvaska.cz
q31
32. Každý den s citátem
q32
33. Sedmička – Tyden.cz
q33
34. Ronnie.cz Fórum
q34
35. Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
36. Citáty slavných osobností
q36
37. Rafaelband.cz
q37
38. Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
39. Citáty slavných osobností
q39
40. SlidePlayer
q40
41. SlidePlayer
q41
42. Citáty slavných osobností
q42
43. „Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: