Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Jak Se Naučit Říkat Ne

1. Stephen Covey, americký lektor, říkal: „Tajemstvím úspěchu je odlišovat naléhavé od důležitého.
2. KAREL GOTT – ODNAUČ SE ŘÍKAT NE ( klip ) g
Thanks for watching!
3. StartupJobs
q3
4. Moderní sebeobrana
q4
5. Přesto je to leckdy problém, zvláště když se snažíme někoho neurazit a nebo si říkáme, že nemůžeme světu ukazovat nepříjemnou tvář, protože to se přeci nesluší.
6. Soutěž & Podnikej
q6
7. Pro mnoho lidí je obtížné říci „ne“ a často se cítí povinni říci „ano“, když jsou požádáni o laskavost nebo se zavázali.
8. Životu navzdory – Webnode
q8
9. Červený knír
q9
10. Other event in Prague, Czech Republic by Veronika Kovarova and Aurelie centrum Zlatuse Heskova on Saturday, May 9 2020.
11. Antikvariát Dana Kurovce
q11
12. Česká spořitelna
q12
13. Plus pro Vás od Nestlé
q13
14. Knihy Dobrovský
q14
15. V tom, aby tyto důležité schopnosti získaly, máte jako rodiče nezastupitelnou úlohu.
16. Naučit se říkat ne je jednou z nejužitečnějších dovedností, které můžete rozvinout, a to zejména v oblasti zdravého životního stylu.
17. Každý den s citátem
q17
18. Pravidelným procvičováním posilujete nejen svoje sebevědomí, ale i v ostatních lidech budete utvrzovat mínění, že jste féroví hráči.
19. Psychologie pro každého
q19
20. Pořád ten stejný princip: je potřeba jít z podvědomých automatických reakcí do VĚDOMÝCH.
21. Knihcentrum
q21
22. Ezoterický obchod a knihkupectví
q22
23. Jak se naučit říkat laskavé „NE“ Jak se naučit říkat laskavé „NE“ Znáte situaci, že vás kolega požádá v práci o pomoci, nadřízený o přesčas, partner o odvoz na sraz a maminka s tátou o účast na nedělním obědě právě tento víkend.
24. Vše by mělo mít určité hranice a pokud opravdu nechcete na danou věc odpovídat ano, tak to neříkejte.
25. Jana Dvorak – Coaching
q25
26. Anne Kabotová, lektorka zdravého životního stylu
q26
27. S láskou k příběhu
q27
28. Tchibo Blog
q28
29. Musím dodat, že nemám co se týče komunikace moc velké sebevědomí, jsem spíš uzavřený typ, za „mlada“ (16, 17 let) mi dělalo problém se bavit i s lidmi ve třídě, páč jsem prostě nevěděla, jak začít hovor, co říct….
30. CeskoZdrave.cz
q30
31. Tím, pochopení toho, jak se naučit říkat „ne“, nutíte sami respektovat ty, kteří v nedávné dobe zaplnily své otravné žádosti.
32. Jak ho zařadit do svého slovníku, to se dozvíte v dalším díle seriálu, který se věnuje ryze ženským tématům.
33. Taky mi je 13 let , a stydím se za to , a mrzí mě to že to pořád neumím , ale věřím že ta logopedie pomůže , no snad se to naučím , dělá to občas potíže , ale třeba nějaké slova vím říct , a chtěla bych se to taky naučit , říkat třeba všechny slova ve větách abych se to vlastně naučila , i když no někomu to.
34. Je snad pro vás pohodlné vstávat v pět ráno, abyste někoho odvezli na letiště.
35. Ale to je jen jedna z mnoha stránek tak zvaného prokletí milých lidí, kterým trpí i ti, co děti nemají a dokonce i někteří muži.
36. Psychologie.cz
q36
37. Zejména pokud souhlasíte s okolím jen proto, že se bojíte říct NE a obáváte se reakce svého okolí.
38. Vnímejte své vlastní potřeby a pomáhejte ostatním jen tehdy, když máte sami dost síly a cítíte, že je to tak správné.