Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Havel Citáty

1. Všechno zlo v životě pochází z duševní prázdnoty, nudy, lenosti, a to vše je nevyhnutelné, když si člověk zvykne žít na účet druhých.
2. Osobní VZPOMÍNKA NA VÁCLAVA HAVLA – Igor Chaun ✌️❤️
Thanks for watching!
3. Citáty slavných osobností
q3
4. Zajtrajšie noviny
q4
5. Citáty slavných osobností
q5
6. Read Leopold Havel from the story Citáty by Donuts_Homer with 13 reads.
7. Citáty slavných osobností
q7
8. Z vlastnej skúsenosti vieme, že pravda, hoci je pravdivá, málokedy víťazí, a naše poslanie je práve v tom, že i napriek všetkým trpkým skúsenostiam nevzdávame sa nádeje.
9. Knihovna Václava Havla
q9
10. Úvod Úvodní stránka, něco o literárním doupěti a jeho vzniku.
11. Červený knír
q11
12. Václav Havel bol český spisovateľ a dramatik, jeden z prvých hovorcov Charty 77, vedúca osobnosť politických zmien v novembri 1989, bývalý prezident Československej socialistickej republiky a Českej a Slovenskej Federatívnej Republiky, posledný prezident Česko-Slovenska a prvý prezident Česka.
13. Naleznete zde citáty od tohoto autora, které jako doufáme budou pro Vás zábavou i poučením.
14. Knihy Fenix
q14
15. Václav Havel bol český spisovateľ a dramatik, jeden z prvých hovorcov Charty 77, vedúca osobnosť politických zmien v novembri 1989, bývalý prezident Československej socialistickej republiky a Českej a Slovenskej Federatívnej Republiky, posledný prezident Česko-Slovenska a prvý prezident Česka.
16. Václav Havel bol český spisovateľ a dramatik, jeden z prvých hovorcov Charty 77, vedúca osobnosť politických zmien v novembri 1989, bývalý prezident Československej socialistickej republiky a Českej a Slovenskej Federatívnej Republiky, posledný prezident Česko-Slovenska a prvý prezident Česka.
17. Falšovatelé historie svobodu národa nezachraňují, ale ohrožují.
18. Červený knír
q18
19. US Embassy in The Czech Republic
q19
20. Www.zshalkova.cz
q20
21. Otevřené noviny
q21
22. Václav Havel bol český spisovateľ a dramatik, jeden z prvých hovorcov Charty 77, vedúca osobnosť politických zmien v novembri 1989, bývalý prezident Československej socialistickej republiky a Českej a Slovenskej Federatívnej Republiky, posledný prezident Česko-Slovenska a prvý prezident Česka.
23. Citáty slavných osobností
q23
24. Odpovídám: o republice samostatné, svobodné, demokratické, o republice hospodářsky prosperující a zároveň sociálně spravedlivé, zkrátka o republice lidské, která slouží člověku, a proto má naději, že i člověk poslouží jí.
25. Václav Havel, Citáty Václava Havla, čeština pro cizince online, Czech for Foreigners, Quotations by Vaclav Havel, Vaclav Havel Quotes, чешский язык, le tchèque.
26. Studijní a vědecká knihovna
q26
27. ResearchGate
q27
28. Havel bicykel realita ozdobou epikuros prijmeme aurelius atwoodova predstavivost je dolezitejsia frantisek z assisi vin usmev demokracia alkohol ipsa scientia zabava lana boh spravodlivost eu sam ked sila oči modra koza niektori ludia zem poznanie je sila odist.
29. Pamětní místa na komunistický režim
q29
30. Samozřejmostí je možnost prohlížet citáty podle autorů a čístsi tak legendární citáty umělců, politiků a filozofů jakými byli například William Shakespeare, Oscar Wilde, Seneca,Friedrich Nietzsche a další.
31. ČT24 – Česká televize
q31
32. Každý den s citátem
q32
33. Business Manager – Facebook
q33
34. The only thing I can recommend at this stage is a sense of humor, an ability to see things in their ridiculous and absurd dimensions, to laugh at others and at ourselves, a sense of irony regarding everything that calls out for parody in this world.
35. Června 1992 „Lhostejnost k druhým a lhostejnost k osudu celku je přesně tím, co otevírá dveře zlu.
36. Naleznete zde citáty od tohoto autora, které jako doufáme budou pro Vás zábavou i poučením.
37. My blog – Blog.cz
q37
38. Ústav pro studium totalitních režimů
q38
39. Citáty slavných osobností
q39
40. Adobe Spark
q40
41. US Embassy Prague
q41
42. Václav Havel, Citáty Václava Havla, čeština pro cizince online, Czech for Foreigners, Quotations by Vaclav Havel, Vaclav Havel Quotes, чешский язык, le tchèque.
43. Město Klášterec nad Ohří
q43
44. Ústav pro studium totalitních režimů
q44
45. Naleznete zde citáty od tohoto autora, které jako doufáme budou pro Vás zábavou i poučením.
46. Markething.cz
q46
47. ČT24 – Česká televize
q47
48. Citáty slavných osobností
q48