Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Hádky Ve Vztahu Citáty

1. V jeho počátcích, kdy mnoho obstará vzájemná chemie, lidé často dělají tu chybu, že některé věci přecházejí a nedostatky u svých partnerů nechtějí vidět, i když si třeba už tehdy všímají, že by potřebovali častější projev citu nebo naopak více prostoru pro sebe.
2. Doměnka – Láska – Hádka
Thank you for watching!
3. Diskuse – Dama.cz
q3
4. Magdalena Čevelová
q4
5. Pokud ale to samé partner neudělá pro vás, bude narůstat pocit vzájemného odcizení a odporu.
6. Ve vašem vztahu nefunguje komunikace, nepracujete na důvěře, partner má nějaký problém, pokud vás mentálně podvádí, atd.
7. Nešlo mezi námi vyloženě o problémy, jako že bychom se nesnášeli a byly neustálé hádky či dokonce násilí.
8. Ve dvou pak jde se lépe, ale musíte se pevně držet, jste teď jen jedno kuře slepé, ale s Bohem je to med.
9. Citáty slavných osobností
q9
10. Z ankety, kterou uspořádal britský deník The Guardian, vyplynulo, že páry, které si umějí věci vyříkat, zůstávají spolu.
11. Jak mi Malý princ ničí život aneb neberme citáty doslova Jak mi Malý princ ničí život aneb neberme citáty doslova 28.
12. Pokud víte, že má partner potřebu se s vámi milovat několikrát týdně, ale vám se chce jen jednou za 14 dní, je jisté, že se to dřív nebo později ve vztahu negativně odrazí.
13. Království žen
q13
14. Pokud se ve vztahu někdy pohádáte a je to obdoba prudké letní bouřky, po níž za chvíli zase vyjde sluníčko, emoce vypění, ale pak nastane oboustranné zklidnění a udobřování, není co řešit, naopak je ….
15. Při našem šestiletém sledování novomanželů jsme zjistili, že partneři, kterým manželství později vydrželo, reagovali v Laobratoři lásky na výzvy od partnera vstřícně průměrně v 86% případů, zatímco partneři, kteří se později rozvedli, jen ve 33%.
16. Tchibo Blog
q16
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Webrangers.cz
q18
19. Www.greelane.com
q19
20. Ja moc hadaci clovek nejsem, s predchozim pritelem jsme se pohadali poprve tak po roce, v nasledujicim nekolikaletem vztahu to nebyly ani tak hadky jako takove protivne rypani do sebe navzajem, ja uz bych se nekdy i pohadala, ale on ani ne, spis byl vzdycky jen takovy protivny a urypany nebo se prestal bavit.
21. Pokud ale to samé partner neudělá pro vás, bude narůstat pocit vzájemného odcizení a odporu.
22. Jak si umět rozumět ve vztahu.
23. Každý den s citátem
q23
24. R@dk – Webnode
q24
25. Citáty a Moudra « Rubrika | Aliastro
q25
26. Ve dvou pak jde se lépe, ale musíte se pevně držet, jste teď jen jedno kuře slepé, ale s Bohem je to med.
27. Ale když pracuji s těmito klienty ve své praxi a dostáváme se pod pokličku toho všeho, šťastní nejsou.
28. Čtěte nebo poslouchejte Přidejte se k předplatitelům Psychologie.
29. Digitální vztah
q29
30. Read ~Sám~ from the story Deep Citáty by carrolinne001 ( Sad_Girl ) with 4,202 reads.
31. Pokud vám však nestačí indície rozebrané zde na webu nebo potřebujete rychle zjistit, jak to skutečně je, ….
32. Řešení konfliktu ve vztahu vyžaduje citlivý přístup Naučit se správnému řešení konfliktu ve vztahu, spíše než se mu vyhýbat, je velmi důležité.
33. UmeniMilovat.cz
q33
34. Lidé ve zdravém vztahu se rádi podělí o pozitivní atributy a dovednosti svého partnera s ostatními.
35. IFenomen.cz
q35
36. Máme krásný vztah, rozumíme si, máme podobné názory, pohled na život, na budoucnost a prostě se nehádáme.
37. Pokud řeknete před partnerem, že potřebujete, respektive chcete, ve vztahu více svobody, určitě se zalekne, že toužíte po volném vztahu, setkávat se (i sexuálně) s jinými muži apod.
38. UmeniMilovat.cz
q38
39. Důvěra ve vztahu je pro nás podle aktuální studie Americké psychologické organizace tou nejdůležitější kvalitou potenciálního partnera.
40. Bohužel se lidem vytrácí ten hlavní pojem žití, a to je ten, že život by se měl prožít v lásce, objetí svých blízkých a nikdy neztratit rozum a být vždy nablízku těm, kteří to potřebují je ….
41. Digitální vztah
q41
42. UmeniMilovat.cz
q42
43. UmeniMilovat.cz
q43
44. Jak si umět rozumět ve vztahu.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: