Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Geralt Z Rivie Citáty

1. Zaklínač III Krv elfov (e-kniha) – Andrzej Sapkowski – Veľmajster svetovej fantasy ponúka ďalšiu strhujúcu výpravu do svojho labyrintu.
2. Zaklínač hlášky část 13 NASERNOGRAM
Thank you for watching!
3. Metalopolis
q3
4. Fantasyobchod.cz
q4
5. Akoby však nestačilo, že skúšku prežili iba štyria z desiatich, podstúpil Geralt ďalšie experimenty, ktoré z hŕstky adeptov prežil len on sám.
6. Obézní zpěvačka Lizzo čelí kritice: Tloušťka není obdivuhodná, inspiruješ fanoušky k cukrovce.
7. Fantasyobchod.cz
q7
8. Panáček v říši mluveného slova
q8
9. Zaklínač Wiki – Fandom
q9
10. Fantasyobchod.cz
q10
11. Aimi Counter-Strike: Global Offensive.
12. Když v prosinci dorazil na Netflix dlouho očekávaný seriál Zaklínač, největší zásluhu na jeho úspěchu měli tři hlavní představitelé – Henry Cavill (36) jako Geralt z Rivie, Anya Chalotra (23) jako Yennefer z Vengerbergu a Freya Allan (18) jako Ciri.
13. Tumbral.com
q13
14. Booktook.cz
q14
15. Zaklínač, jehož svět vytvořil polský spisovatel Andrzej Sapkowski, patří již ke kultovním fantasy klasikám, které byste.
16. Zaklínač Wiki – Fandom
q16
17. Ve dvou úvodních epizodách si ho však stále lze bez problému užít jako odlehčený krvavý brak, díky kterému máme pro Netflix slabost a který vyšvihl k popularitě třeba i nedávného Zaklínače.
18. Booktook.cz
q18
19. Jako nájemný hubitel upírů, vlkodlaků a všemožných nebezpečných netvorů pochopitelně.
20. Jako nájemný hubitel upírů, vlkodlaků a všemožných nebezpečných netvorů pochopitelně ovládá bojové a magické techniky nezbytné pro jeho zaměstnání.
21. Booktook.cz
q21
22. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s uživatelem Patrik Hübner a dalšími lidmi, které znáte.
23. Fantasyobchod.cz
q23
24. Geralt z Rivie, známý a svým způsobem i slavný zaklínač, je považován za mistra meče, chladného profesionála, za mutanta bez emocí – a po pravdě řečeno sám tuhle svoji pověst podporuje.
25. Shetlandy – Blog.cz
q25
26. 16/05/2015 · This is a series I’m starting where I talk about some important things about the Witcher books in order to prepare for The Witcher 3 Wild Hunt.
27. Shetlandy – Blog.cz
q27
28. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak.
29. Knihkupectví Ládví
q29
30. Fantasyobchod.cz
q30
31. Citáty slavných osobností
q31
32. Tumbral.com
q32
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: