Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Einstein Citáty

1. Citáty → Autoři → Albert Einstein Albert Einstein – Citáty Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá, když ji zapomeneš.
2. Einstein – dokument CZ dabing
Thanks for watching!
3. Kdokoliv si míní osobovat právo soudce na poli pravdy a vědění, ten ať čeká, že ho zdrtí smích bohů.
4. Einstein a Praha 1979.
5. Každý den s citátem
q5
6. Citáty slavných osobností
q6
7. Každý den s citátem
q7
8. Albert Einstein citáty na tému človek · Objavte zaujímavé citáty na témy človek · Albert Einstein bol židovsko-nemecko-švajčiarsko-americký teoretický fyzik, kto….
9. Samolepky na zeď
q9
10. Pátý rozměr – Blog.cz
q10
11. Albert Einstein citáty #1 Teoretický fyzik, jeden z nejvýznamnějších vědců všech dob.
12. Albert Einstein – Albert Einstein židovsko-nemecko-švajčiarsko-americký teoretický fyzik, ktorý je považovaný za najvýznamnejšieho vedca 20.
13. 12/05/2016 · Our new desktop experience was built to be your music destination.
14. Jestliže je tato bytost všemocná, pak každá událost, včetně každého lidského činu, každé lidské myšlenky, a každého lidského pocitu a úsilí je rovněž Jeho dílo.
15. Citáty slavných osobností
q15
16. Citáty slavných osobností
q16
17. Albert Einstein – Albert Einstein židovsko-nemecko-švajčiarsko-americký teoretický fyzik, ktorý je považovaný za najvýznamnejšieho vedca 20.
18. UmeniMilovat.cz
q18
19. Citáty slavných osobností
q19
20. – Albert Einstein Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu.
21. Citáty slavných osobností
q21
22. Albert Einstein – citáty o náboženství Ve svém úsilí o mravní dobro, musejí učitelé náboženství mít odvahu vzdát se učení o osobním Bohu, čili, vzdát se toho zdroje strachu a naděje, který v minulosti vložil tak ohromnou moc do rukou kněží.
23. Read Albert Einstein(citát) from the story Citáty by ZuzikHovorkova (Zuzie) with 1,907 reads.
24. Citáty slavných osobností
q24
25. Albert Einstein – citáty o náboženství Ve svém úsilí o mravní dobro, musejí učitelé náboženství mít odvahu vzdát se učení o osobním Bohu, čili, vzdát se toho zdroje strachu a naděje, který v minulosti vložil tak ohromnou moc do rukou kněží.
26. Nejlepší citáty od Albert Einstein, ale i od mnoha dalších známých autorů.
27. Albert Einstein – citáty, IQ, hádanky a hlavolamy Často se lidí ptají, jaké měl Albert Einstein IQ , tedy jaké míry dosahovala jeho genialita.
28. Všechno zlo v životě pochází z duševní prázdnoty, nudy, lenosti, a to vše je nevyhnutelné, když si člověk zvykne žít na účet druhých.
29. Albert Einstein – citáty o náboženství Ve svém úsilí o mravní dobro, musejí učitelé náboženství mít odvahu vzdát se učení o osobním Bohu, čili, vzdát se toho zdroje strachu a naděje, který v minulosti vložil tak ohromnou moc do rukou kněží.
30. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
31. Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš.
32. Luce Langevin, Paul Langevin et Albert Einstein d’après une correspondance et des documents inédits, La Pensée, 1972.
33. UmeniMilovat.cz
q33
34. Citáty slavných osobností
q34
35. Jestliže je tato bytost všemocná, pak každá událost, včetně každého lidského činu, každé lidské myšlenky, a každého lidského pocitu a úsilí je rovněž Jeho dílo.