Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Duchovní Citáty

1. „Nedopusť, aby si tvoje mozkové závity někdo omotal kolem prstu“ „Někteří lidé zůstanou inteligentní, přestože navštěvovali školy“ Vědomou intoxikaci jedy, nazýváme s morbidním humorem.
2. BYLA ODSTRANĚNA SCHOPNOST VZÁJEMNÉHO DUCHOVNÍHO PROLÍNÁNÍ SEXUÁLNÍCH PARTNERŮ
Thank you for watching!
3. Každý den s citátem
q3
4. 2017 – Prozkoumejte nástěnku „Duchovní citáty“ uživatele ivetperson na Pinterestu.
5. Buddhistické Citáty Duchovní Citáty Pozitivní Citáty Motivační Citáty Inspirativní Citáty Velká Pravda Pozitivně Amor Pravdy Chances are, anyone who has ever had the pleasure of sharing their home with a cat won’t have a hard time understanding why some Eastern cultures consider the furry little creatures masters of meditation, non-attachment, and all things Zen.
6. Osho, narozen jako Rajneesh Chandra Mohan Jain,, později znám spíše jako áčarja Rajneesh a bhagaván Rajneesh, byl duchovní učitel, mystik a guru pocházející z Indie.
7. Levý sloupek – navigace.
8. Paolo Coelho Veronika se rozhodla zemřít Angeles Arrien Velká kniha Crowleyho tarotu Marta Foučková Já Marta Foučková Jsem Ivana Tischlerová Máte.
9. „Nedopusť, aby si tvoje mozkové závity někdo omotal kolem prstu“ „Někteří lidé zůstanou inteligentní, přestože navštěvovali školy“ Vědomou intoxikaci jedy, nazýváme s morbidním humorem.
10. Mezi řečí – Ráchel Bícová
q10
11. Chcete tradiční přání veselých Vánoc obléci do gala kabátku, za který se nebudete muset stydět ani doma, u přátel či v ….
12. Citáty slavných osobností
q12
13. Buddhistické Citáty Duchovní Citáty Pozitivní Citáty Motivační Citáty Inspirativní Citáty Buddhist é Pozitivně Moudrost Spiritismus.
14. IFenomen.cz
q14
15. Citáty Buddha Objevte zajímavé a ověřené citáty · Gautama Buddha, vlastním jménem Siddhártha Gautama, v páli Siddhattha Gótama je….
16. Aliastro – Blog.cz
q16
17. Slovo pro Tebe
q17
18. Každý den s citátem
q18
19. Citáty slavných osobností
q19
20. Kytice-Expres.cz
q20
21. Jdu za svými sny – Blog.cz
q21
22. Citáty slavných osobností
q22
23. Citáty slavných osobností
q23
24. Rád totiž čtu historické knihy, odehrávající se ve středověku nebo v antickém Římě a tam o zajímavé citáty není nouze.
25. Business Manager – Facebook
q25
26. Libor Friedel
q26
27. Citáty slavných osobností
q27
28. Pointa blog – Pointa.cz
q28
29. Jdu za svými sny – Blog.cz
q29
30. Narozeninové citáty jsou velmi oblíbenou volbou pro ty, kteří svým přáním chtějí oslavenci předat nějaké moudro, pravdu nebo zkušenost, poukázat na vlastní duchovní rozměr a intelektuální stránku nebo se jen blýsknout….
31. Rád totiž čtu historické knihy, odehrávající se ve středověku nebo v antickém Římě a tam o zajímavé citáty není nouze.
32. Citem k probuzení – Webnode
q32
33. Citáty, Motta, Přísloví, Výroky, Myšlenky Vítejte na největší české stránce obsahující Citáty, Motta, Myšlenky, Aforismy, Výroky, Přísloví a Pranostiky.
34. Knihy Dobrovský
q34
35. Citáty slavných osobností
q35
36. Duchovní probuzení
q36
37. Každý den s citátem
q37
38. Citáty z knihy: Doprovázení na duchovní cestě (Klemens Schaupp) Motto webu pastorace.
39. Citáty slavných osobností
q39
40. Citáty z knihy: Doprovázení na duchovní cestě (Klemens Schaup) Abychom mohli vnímat Boží přítomnost, je nutné naučit se naslouchat „hlasu tichému, jemnému“ (srv.
41. Knihy Dobrovský
q41
42. Chcete tradiční přání veselých Vánoc obléci do gala kabátku, za který se nebudete muset stydět ani doma, u přátel či v ….
43. Všechna duchovní učení mají svůj původ v jediném Zdroji.
44. Knihy Dobrovský
q44
45. Mediální výchova
q45
46. Citáty slavných osobností
q46
47. Jestli chceš láskyplnou rodinu, začni rozdávat Lásku Ty a nezapomeň, že k lidem musíš být jako k dětem.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: