Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Dlouhé Citáty Pro Holku

1. Až vyjdou hvězdičky, koukni se na nebe, jedna z nich určitě svítí tam pro Tebe, když si budeš něco přát, přání Tvoje splní snad.
2. Smutná láska :’3
Thank you for watching!
3. Www.tesco-graduates.cz
q3
4. Jsou to narozeninová SMS přání texty anebo obrázky, dále rozdělená zvlášť na přáníčka pro muže, ženy či děti, a případně také zařazena do kategorie vztahující se jen k ….
5. Citáty slavných osobností
q5
6. Citáty slavných osobností
q6
7. Citáty slavných osobností
q7
8. Www.instazu.com
q8
9. Na těchto stránkách najdete zajmavé citáty o lásce, přátelství a třeba životě.
10. Na svá přání jsem si některé půjčila a jako poděkování vám posílám delší básničku pro muže věk 50+ Už je tomu drahně let, kdy jsi spatřil tento svět, kdy tě máma povila a sudička Ti věštila.
11. Podle autorů citátů o přátelství a kamarádství, můžete příteli zavolat i ve tři hodiny ráno a on vám telefon vždy zvedne a vyslechne si vás, položili byste za něj i život a dali ruku do ohně, protože víte, že to stejné by udělal i on pro vás, nebojíte se mu říct pravdu do očí, protože víte, že on pochopí, že.
12. Povzbudit někoho znamená vyslechnout ho, soucítit s ním a pomoci mu získat nový pohled na situaci.
13. ProChlapy.cz
q13
14. Rytí skla, svatební sklenice, dárky, přání k narozeninám
q14
15. Každý den s citátem
q15
16. Přejeme Ti v životě jen to nejlepší, ať splní se Ti sen ze všech největší.
17. Hryprodivky.cz
q17
18. Citáty slavných osobností
q18
19. Zamilované sms pro holku, dívku, blahopřání ke stažení Vašemu miláčkovi nemusíte posílat přání jen k jmeninám, pošlete mu zamilovanou sms zprávu s vyznáním lásky třeba na dobrou noc.
20. Citáty slavných osobností
q20
21. Trololol.cz
q21
22. Pokud máte štěstí a můžete sdílet váš život s milovanou osobou, nechte se inspirovat jak ji vyznat lásku slovy.
23. A proč osoba s dobrým srdcem je odtržena, pro svůj nedokonalý vzhled, když láska sršící jí z očí by zahřála všechny osoby v říši divů, při čemž by ji ještě půlka zbyla pro bytosti všeho druhu co by lásku potřebovaly a obětovala by svůj zrak pro slepou matku aby své dítě spatřila, svůj sluch pro stařenku, aby.
24. Hryprodivky.cz
q24
25. Přání k svátku
q25
26. Mnoho dalších přání k narozeninám najdete také v sekci „Přání k XX let“ s možností dosazení konkrétního oslavovaného věku, v sekci „Nerýmované přání k narozeninám“ nebo v sekci „Přání univerzální“.
27. Cz Z obsahu vybíráme: zamilované básničky o lásce, básně o jaru, o přátelství, k narozeninám, k svátku, na dobrou noc, na dobré ráno, smutné, pro maminku, pro děti.
28. Citáty slavných osobností
q28
29. Hate Free Culture
q29
30. Zkuste, jak daleko dokážete naším polem humoru, žertíků, vtipů a hlášek dojít s kamennou tváří.
31. Citáty slavných osobností
q31
32. Pro použití obrázku klikněte na odkaz pod obrázkem a zkopírujte ho na Vaši stránku na Facebook, Pinterest, WhatsApp, Twitter.
33. Státní vlajky
q33
34. My jsme pro vás připravili výběr těch nejlepších zamilovaných básniček pro holky.
35. Citáty slavných osobností
q35
36. Trololol.cz
q36
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: