Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Dekovne Citáty

1. Zdroj pinu pamas-svatebni-oznameni.
2. SLUNEČNÍ OSTROV – SUNNY ISLAND
Thanks for watching!
3. Tombalina.cz
q3
4. Optimalprint
q4
5. Tombalina.cz
q5
6. Děkovné přání, pošlete přání těm, na kterých vám zálěží.
7. BudeVeselka.cz
q7
8. BudeVeselka.cz
q8
9. Optimalprint
q9
10. Pochopitelně v rámci nějakého Operačního programu typu VSIRI26 – Vzdělání Stabilita Inovace Regionální Implementace (26 nic neznamená, to je tam jen proto, aby vše.
11. Www.dltm.cz
q11
12. Citáty slavných osobností
q12
13. Purchased my wedding invitations, they are lovely, quirky and very good quality for the price.
14. Mateřská škola Duha Mladá Boleslav
q14
15. Děkuji za vše Děkuji za vše, co v tobě mám když dveře jiných jsou zavřené s láskou teď k tobě promlouvám hlasivky mírně zastřené Těžko se někdy děkuje mi a tak alespoň veršů pár posílám tobě nad bouřemi díky nimž šťastná žiju dál Tisíce kapek sneslo se po stráni s tebou už slzy netečou vesele životem zase se proháním cestou si letím bezpečnou.
16. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
17. Church of Jesus Christ
q17
18. Pravé přátelství je rotlinka, která roste pomalu.
19. Novoroční přání – 1010 oblíbených přáníček | texty a sms přání k Novému roku 2020, online blahopřání jako sms zdarma, vtipná, srandovní, z lásky.
20. Optimalprint
q20
21. Diecéze ostravsko – opavská
q21
22. Citáty slavných osobností
q22
23. BudeVeselka.cz
q23
24. Citáty slavných osobností
q24
25. Klickuspechu.cz
q25
26. Nejzajímavější citáty o škole a vzdělávání od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma vzdělávání, škola.
27. Optimalprint
q27
28. Vymyslet si moje citaty, co jsem nikdy nenapsal a dokonce o tom delat celou webstranku.
29. Moje milovaná rodino, děkuji, že na mě máte nervy, omlouvám se za trable, nehody a potíže, Vaše dcera Justýna přeje své rodině hodně štěstí, zdraví a hodně milování.
30. Citáty o lásce Citáty a motta Náhodné vtipy Nejnovější vtipné obrázky Vtipy o lásce a sexu Nejlepší vtipy Vtipné texty Vtipy o dětech Vtipy o zvířatech Nejnovější vtipy Citáty podle autora Vtipné obrázky Přání a přáníčka Náhodné vtipné obrázky Citáty v.
31. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
32. Nejzajímavější motivační citáty od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma motivační.
33. Klickuspechu.cz
q33
34. Citáty slavných osobností
q34
35. Věříme, že tyto citáty udělají radost i Tvým známým a kamarádům.
36. Pochopitelně v rámci nějakého Operačního programu typu VSIRI26 – Vzdělání Stabilita Inovace Regionální Implementace (26 nic neznamená, to je tam jen proto, aby vše.
37. Děkovné přání, pošlete přání těm, na kterých vám zálěží.
38. Konec školního roku klepe na dveře a paní učitelky si konečně trochu oddychnou :) Jak už bývá zvykem, paní učitelka rozdává vysvědčení a děti jí jako poděkování nosí květiny a něco sladkého na zub.
39. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
40. Optimalprint
q40
41. Citáty slavných osobností
q41
42. Moje milovaná rodino, děkuji, že na mě máte nervy, omlouvám se za trable, nehody a potíže, Vaše dcera Justýna přeje své rodině hodně štěstí, zdraví a hodně milování.
43. Antikvariát Brno
q43
44. Děkovné přání, pošlete přání těm, na kterých vám zálěží.
45. Hradecká Drbna – Drbna.cz
q45
46. Zlepšete si náladu nebo potěšte své blízké a projděte si ty nejlepší děkovné přání a přáníčka, které lze na internetu nalézt.
47. Burda Auction
q47