Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Změna

1. Nic netrvá věčně, ani příroda ani lidský život, jediná trvalá je změna.
2. Citáty | Buddha
Thanks for watching!
3. Odkaz na stránku Citáty – Zodpovědnost Pokud vás stránka citátů na téma Zodpovědnost zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
4. Když trénuješ, učíš se kroky a učíš se kroky a učíš se kroky.
5. To je skutečná změna paradigmatu: změna v našich základních předpokladech.
6. Citáty slavných osobností
q6
7. Citáty slávnych osobností
q7
8. Při všem, co se kolem nás ve světě děje, si člověk alespoň čas od času musí položit otázku: Jak dosáhnout… Citáty 1-3.
9. Czech the World
q9
10. Libor Friedel
q10
11. Booom.tiscali.cz
q11
12. Odkaz na stránku Citáty – Čas Pokud vás stránka citátů na téma Čas zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód ….
13. Pokud jste ještě nenašli odpověď na dotaz citaty změna, upřesněte ho a vyhledejte znovu:.
14. Cesta Za Snem
q14
15. Každý den s citátem
q15
16. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
17. Je stálý ve své nestálosti a nestálý ve své stálosti, nesnáší ponurou ctnost pravidelnosti, miluje rozmanitost, je takový i onaký, ze všech.
18. Cesta Za Snem
q18
19. Čím více cestuju, tím víc si uvědomuju, jaký svět kolem nás doopravdy je.
20. Read Změna from the story Citáty a rady by DajinkaKucharova (Dajinka) with 10 reads.
21. Každý den s citátem
q21
22. Pozitivnemysliet.sk
q22
23. Odkaz na stránku Citáty – Zpěv Pokud vás stránka citátů na téma Zpěv zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód ….
24. Total: 0 Facebook0 Twitter0 Google+0 Pinterest0 Podobné citáty: Je-li některá žena věrna svému muži, je to ze zlomyslnosti k tomu třetímu.
25. Každý den s citátem
q25
26. Total: 0 Facebook0 Twitter0 Google+0 Pinterest0 Podobné citáty: Je-li některá žena věrna svému muži, je to ze zlomyslnosti k tomu třetímu.
27. Cesta Za Snem
q27
28. Citáty slavných osobností
q28
29. Sebevražda Minulost Změna Bolest Pes Samota Dobrý konec Laskavost Více citátů – Láska Žena Osud „Žiju“ Špatný přítel Taky se ti to stává.
30. Cesta Za Snem
q30
31. Odkaz na stránku Citáty – Zpěv Pokud vás stránka citátů na téma Zpěv zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód ….
32. Citáty a motta | citáty o životě | citáty osobností motta a citáty o životě | o změně | tomáš klus | tomáš klus citáty JEDINÉ, CO JE TRVALÉ, JE ZMĚNA.
33. Citáty slavných osobností
q33
34. HappyMag.cz
q34
35. Libor Friedel
q35
36. Citáty slavných osobností
q36
37. Nejzajímavější citáty o změně od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma změna.
38. Tady naleznete citáty slavných, které vás chytí.
39. Citáty a výroky slavných osobností, pořekadla, přísloví a lidová rčení změna – Nejlepší citáty – Citáty a výroky slavných osobností, pořekadla, přísloví a lidová rčení citáty o změnách.
40. Cesta Za Snem
q40
41. Cesta Za Snem
q41
42. Můžou pomoct třeba i tehdy, když se potřebujete odhodlat k hubnutí, cvičení, nebo třeba skoncování vztahu s člověkem, který vás ničí a stahuje dolů.
43. Citáty slavných osobností
q43
44. Citáty o životě Aforismus Citáty o lásce Rodina – Citáty o rodině Štěstí – citáty o štěstí Žena – citáty o ženách Citáty o smrti Práce – citáty o práci Citáty o přátelství Hlášky Hudba – Citáty o hudbě Zklamání – citáty ….
45. Když trénuješ, učíš se kroky a učíš se kroky a učíš se kroky.
46. Tady naleznete citáty slavných, které vás chytí.