Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Vztah

1. Nejzajímavější citáty o lásce od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma láska, milovat.
2. Vztahy – inspirativní video
Thanks for watching!
3. Aktivní vztah k současnosti je především kritický vztah k minulosti.
4. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
5. Citáty slavných osobností
q5
6. Citáty slavných osobností
q6
7. Citáty slavných osobností
q7
8. Citáty slavných osobností
q8
9. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
10. Carpe Diem Motto Příslov í Citáty Pláč Vtipy Humor Motivace.
11. Citáty slavných osobností
q11
12. Janicka3-photo – iDnes
q12
13. Czech the World
q13
14. Odkaz na stránku Citáty – Vztah Pokud vás stránka citátů na téma Vztah zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
15. Citáty slavných osobností
q15
16. Citáty slavných osobností
q16
17. Každý den s citátem
q17
18. Věřím v Krista
q18
19. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
20. Citáty slavných osobností
q20
21. OnlineZena.cz
q21
22. Citáty » O láske Lietať a milovať Žiaden vták nedokáže lietať bez toho, aby rozpriahol svoje krídla… a žiaden človek nedokáže milovať bez toho, aby vystavil svoje srdce možnosti poranenia.
23. Libor Friedel
q23
24. Pojďte si s námi na chvíli odpočinout od rodičovských starostí a potěšit se vtipnými a výstižnými výroky a citáty slavných lidí.
25. Nejzajímavější citáty o vztazích od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma vztah.
26. Nejzajímavější citáty o přátelství a vztazích od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma holka, vztah, přátelství, partnerství, chlap, kluk, nepřátelství, kamarád, přátelit, kamarádka, přítel, přítelkyně.
27. Člověk nemůže existovat nebo něčím se stát, aniž by měl k někomu nějaký vztah.
28. Nejzajímavější citáty o rozchodu od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma rozchod.
29. Pojďte si s námi na chvíli odpočinout od rodičovských starostí a potěšit se vtipnými a výstižnými výroky a citáty slavných lidí.
30. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
31. Každý den s citátem
q31
32. Webrangers.cz
q32
33. Trololol.cz
q33
34. Věříme, že tyto citáty udělají radost i Tvým známým a kamarádům.
35. Webrangers.cz
q35
36. Každý den s citátem
q36
37. Vítejte ve světě lásky a zázraků – Blog.cz
q37
38. 2 1000014 A přece je jedno období, ve kterém je muž nesporným pánem v domě: od narození asi do třetího roku.
39. Každý den s citátem
q39
40. Samozrejmosťou je možnosť prehliadať citáty podľa autorov a prečítať si tak legendárne citáty umelcov, politikov a filozofov, akými boli napríklad William Shakespeare, Oscar Wilde, Seneca, Friedrich Nietzsche a ďalší.
41. Citáty slavných osobností
q41
42. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
43. Nejzajímavější citáty o vztazích od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma vztah.
44. Citáty o lásce pro kluka od neznámých autorů Vztah je situace dvou lidí, z nichž jeden má vždycky pravdu a ten druhý je muž.
45. Vztah citáty, Nejzajímavější citáty o vztazích od autorů z celého světa – výběr.